ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!
ملکه یا سادیستِ متظاهر؟

ملکۀ شکار 2015 معرفی شد!

زنی که با افتخار حیواناتی نظیر خرسهای گریزلی و گوزن کانادایی را می‌کشد، با برنده شدن در یک برنامۀ تلویزیونی بحث‌برانگیز، امسال عنوان "شکارچی زن سال" را نصیب خود کرد.
کد خبر: ۸۶۸۱
بازدید : ۱۹۷۴۱
۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۸

راست: شانون لانسدون (برندۀ امسال)
چپ: ربکا فرانسیس (برندۀ پیشین)

فرادید| زنی که با افتخار حیواناتی نظیر خرسهای گریزلی و گوزن کانادایی را می‌کشد، با برنده شدن در یک برنامۀ تلویزیونی بحث‌برانگیز، امسال عنوان "شکارچی زن سال" را نصیب خود کرد.
 
به گزارش فرادید به نقل از اکسپرس، شانون لنسدون، در رقابت با پنج زن شکارچی فینالیست دیگر که از ملیتهای مختلف بودند، توانست برندۀ جایزۀ بحث برانگیز این شوی تلویزیونی شود. این در حالی است که برندۀ سال قبل تهدید به مرگ شده است.


شانون لانسدون به همراه دیگر فینالیستها
 
همچنین گروههای حقوق حیوانات همۀ شرکت‌کنندگان در این مسابقه‌ را "سادیستی" و "نامتعادل" خوانده‌اند. این زنان شکارهای خود را با ژست گرفتن در کنار حیواناتی که شکار کرده‌اند و انتشار عکس آنها به رخ می‌کشند. شکارهایی که شامل حیوانات در معرض انقراضی نظیر شیر، زرافه، گورخر، و گوزن شمالی هم می‌شود.
 
شانون، از خلیج نانوس در بریتیش کلمبیای کاناد، خود را یک طرفدار حفظ منابع طبیعی می‌داند و برای خود نقش "آموزگارِ نسل آیندۀ شکارچیان و راهنمایان تور" را متصور است.
 
او در پروفایل اینستاگرام خود گفته است: "من فقط ادامه‌دهندۀ یک سنت خانوادگی هستم."


لورین لارنس، از فینالیستهای پیشین
 
او شنبه شب پس از رقابتی 9 ماهه با 19 زن زن دیگر در یک شوی تلویزیونی بحث‌برانگیز، با اتکا به یک رای‌گیری آنلاین توانست برندۀ مسابقه شود.
 
تهیه‌کنندگان این برنامه گفته‌اند که این رای‌گیری بنا نبوده که "یک رقابت بر سر محبوبیت" باشد، بلکه "فرصتی بوده تا توجه و آگاهی عمومی بیشتری نسبت به زنان و شکار جلب شود."


تانیا چگویدن، شرکت‌کننده‌ای از آفریقای جنوبی
 
در فیسبوک برنامۀ "Extreme Huntress" آمده است: "همۀ تلاش ما این است که میراث طبیعی خود را حفظ کنیم. اگر مادری به شکار برود، فرزندانش هم خواهند رفت."
 
همۀ شرکت‌کنندگان در این مسابقه در هنگام آغاز مسابقه در ماه می گفته‌ بودند که نسبت به عکس العمل عموم نگرانند، اما در طول مسابقه از "حق" خود برای کشتن حیوانات دفاع کردند.
 
شانون، پا جای پای ربکا فرانسیسی گذاشته که در سال 2010 برندۀ این مسابقه شد و پس از آنکه عکسی از خود با یک زرافه که شکار کرده بود منتشر کرد، مورد انتقاد مکرر حامیان حقوق حیوانات قرار گرفت.
 
فعالان حقوق حیوانات خشمگین علیه خانم فرانسیس دست به کار شدند و حتی او را تهدید به مرگ کردند، اما او حاضر به پذیرش این امر که خطایی از او سر زده نشد.


ربکا فرانسیس


عکسی از ربکا فرانسیس که خشم فعالان حقوق حیوانات را برانگیخت

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۴۶
غیر قابل انتشار: ۳
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
62
2
اینم از فرزندان آلفرد کبیر :))))
فرهاد
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
129
3
انسان انگل کره زمین است.
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
95
2
واي بر ادميزاد
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
109
5
باعث تاسفه که به این آدم بی رحم جایزه میدن
پیشنهاد ویژه