قتل مرموز استاد دانشگاه پیام نور

قتل مرموز استاد دانشگاه پیام نور

بعد از ظهر سه‌شنبه حمید رضا آزادی استاد حق التدریس دانشگاه پیام نور فسا در ورودی این شهر داخل خودرواش با شلیک گلوله از نوع شکاری کشته شد. وی ۲ فرزند داشت و خودش دانشجوی مقطع دکترای دانشگاه شیراز بود.
کد خبر: ۸۶۹۰۵
بازدید : ۱۰۷۱۱
۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵
همزمان با کشف جسد خونین استاد دانشگاه پیام نور فسا در خودرواش تحقیقات پلیسی برای یافتن عاملان این جنایت آغاز شد.

سرهنگ کاووس محمدی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس درباره جزئیات این پرونده گفت: ساعت ۱۴ و ۴۵ دقیقه روز سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه خبر قتل مردی میانسال در فسا به پلیس گزارش شد و بلافاصله تیمی از مأموران به محل جنایت اعزام شدند.
 
پس از بررسی‌های اولیه و تحقیقات میدانی مشخص شد مقتول در حالی که با یک دستگاه سمند در مسیر ورودی به شهرستان فسا بوده توسط سرنشینان یک خودروی پژو ۴۰۵ با شلیک ۲ گلوله از اسلحه شکاری به قفسه سینه‌اش جان باخته است.
 
با توجه به اینکه متهمان پس‌از قتل متواری شده‌اند تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان و انگیزه این جنایت از سوی پلیس ادامه دارد. سرهنگ محمدی در مورد هویت مقتول گفت: با شروع تحقیقات مشخص شد مقتول مردی ۴۶ ساله و استاد دانشگاه پیام نور بوده که به ضرب گلوله کشته شده است.

در همین باره سرهنگ قسام فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: بعد از ظهر سه‌شنبه حمید رضا آزادی استاد حق التدریس دانشگاه پیام نور فسا در ورودی این شهر داخل خودرواش با شلیک گلوله از نوع شکاری کشته شد. وی ۲ فرزند داشت و خودش دانشجوی مقطع دکترای دانشگاه شیراز بود.

علت این جنایت در دست بررسی نیرو‌های پلیس آگاهی قرار دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین