تصادفی که رنگ قتل گرفت

تصادفی که رنگ قتل گرفت

من در حال عبور از پیاده رو بودم که مرد جوان را دیدم. او قصد عبور از عرض خیابان را داشت. خودرویی در چند متری او پارک بود، اما به محض اینکه شهاب پایش را در خیابان گذاشت، راننده خودرو را روشن کرد و با سرعت تمام به او زد و از آنجا متواری شد.
کد خبر: ۸۷۲۶۹
بازدید : ۹۹۹۵
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۰
اظهارات یک شاهد در تصادفی منجر به مرگ، باعث شد تا بازپرس جنایی دستور تحقیقات درباره عمدی بودن این تصادف را صادر کند. ساعت ۸ صبح اول شهریور گزارش تصادف مرگباری به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. در تحقیقات اولیه این‌طور به نظر می‌رسید که مرد جوان به‌نام شهاب در حال رفتن به محل کارش در خیابان سراج با خودرویی تصادف کرده و مرگش رقم خورده است.

شاهدی برای مرگ
از آنجا که راننده به‌دنبال این حادثه اقدام به فرار کرده بود تحقیقات برای شناسایی و دستگیری وی آغاز شد. اما در بررسی‌ها مشخص شد که این حادثه مرگبار شاهدی داشته و به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران تحقیق از شاهد جوان صورت گرفت.
 
او گفت: من در حال عبور از پیاده رو بودم که مرد جوان را دیدم. او قصد عبور از عرض خیابان را داشت. خودرویی در چند متری او پارک بود، اما به محض اینکه شهاب پایش را در خیابان گذاشت، راننده خودرو را روشن کرد و با سرعت تمام به او زد و از آنجا متواری شد.

بازبینی دوربین‌ها
با اظهارات شاهد ماجرا، تیم تحقیق به دستور بازپرس مصطفی واحدی به سراغ دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه رفتند. اما در دوربین‌ها مشخص نبود که راننده در حال حرکت بوده و با شهاب تصادف کرده یا اینکه با دیدن شهاب خودرو را روشن کرده و تعمدی این تصادف را رقم زده است.

تماس‌های مشکوک
در ادامه همسر شهاب نیز گفت: ما چند ماه قبل ازدواج کردیم. شوهرم در شهرداری کار می‌کرد و زندگی خوبی داشتیم. دو یا سه هفته‌ای بود که شوهرم تماس‌های مشکوک داشت. چند باری از شهاب درخصوص تماس‌های مشکوک سؤال کردم.
 
بعد فهمیدم کسی او را تهدید می‌کند، اما مدام می‌گفت چیز خاصی نیست و درست می‌شود. وقتی این اتفاق افتاد ابتدا تصور کردیم او قربانی تصادف شده و اعضای بدن او را اهدا کردیم. اما الان احتمال می‌دهم شوهرم را کشته باشند. با شکایت خانواده شهاب تحقیقات در این باره ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه