ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

ارزش سهام عدالت امروز پنج شنبه ۶ آذر ۹۹ به ۱۲ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان رسیده است. همچنین ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۷ میلیون و ۷۰۷ و ۳۰ درصد آن به ۳ میلیون ۸۵۳ هزار تومان رسید.
کد خبر: ۸۷۴۹۲
بازدید : ۵۰۵۶
۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟
فرادید| ارزش سهام عدالت در حالی که تا هفته‌های گذشته تا مرز ۱۰ میلیون تومان افت کرده بود. حالا با افزایش حدود ۲۵ درصدی به ۱۲ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان رسیده است. همچنین در جریان معاملات امروز شاخص کل نوسان زیادی داشت و در نهایت نیز رشد چندانی نداشت و برخی سهم‌های حاضر در این سبد نیز روندی نزولی داشتند.

البته ارزش سهام عدالت طی این هفته جاری رشد زیادی نداشت. این در حالی است که ارزش سهام عدالت در دوره قبل از اصلاح به حدود ۲۱ میلیون تومان رسیده بود.

در حال حاضر فروش سهام عدالت متوقف شده است و هنوز نیز افزایش سرمایه نماد‌های شتران، فملی و شپنا اعمال نشده است و کسانی که سهام عدالت خود را فروخته‌اند نیز از تاخیر در واریز پول سهام عدالت خود گله‌مندند.
ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟
انتظار برخی از دارندگان سهام عدالت برای دریافت پول سهام عدالت خود به بیش از پنج ماه رسیده است. این تاخیر در فروش در حالی است که برخی از بازارگردان‌ها نیز قبل از توقف فروش سهام عدالت با خرید بلوکی این سهام از مردم نوسان‌گیری می‌کردند.

با این حساب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۷ میلیون و ۷۰۷ و ۳۰ درصد آن به ۳ میلیون ۸۵۳ هزار تومان رسید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین