پلیس به دنبال تفنگی که گوزن دزدید

پلیس به دنبال تفنگی که گوزن دزدید

ین تفنگ شکارچی که بر دست چپ مرد آویزان بود، به سمت شاخ گوزن سُر خورد و سپس همراه با این حیوان ناپدید شد، اما خوشبختانه مهمات و خشابی نداشت.
کد خبر: ۸۷۵۲۱
بازدید : ۴۴۰۰
۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۲
پلیس به دنبال تفنگی که گوزن دزدید
 
نیروی پلیس جمهوری چک، پس از اینکه گوزنی تفنگ یک شکارچی را دزدید، درخواست غیرمعمولی را مطرح کرد. این گوزن در حالی که تفنگ در شاخ‌هایش گیر کرده بود از صحنه حادثه گریخت.

گفته می‌شود، این گوزن که از سوی یک سگ وحشت‌زده شده بود، مستقیما به سمت یکی از اعضای گروه شکارچیان رفت. این افراد در جنگلی نزدیک شهر «هرنی پلانا» که خیلی هم از مرز کشور اتریش دور نیست، مشغول شکار بودند.

هنگامی‌که گوزن، آستین کت مرد شکارچی را پاره می‌کرد، تفنگ هورنت کالیبر ۲۲ این مرد در شاخ‌های گوزن گیر کرد. پلیس چک می‌گوید: «این تفنگ شکارچی که بر دست چپ مرد آویزان بود، به سمت شاخ گوزن سُر خورد و سپس همراه با این حیوان ناپدید شد، اما خوشبختانه مهمات و خشابی نداشت.»

آن‌ها افزودند هر کس که این تفنگ را ببیند باید آن را به نزدیک‌ترین اداره پلیس تحویل دهد. هر دو گروه مقامات پلیس و شکار، جنگل را جستجو کردند، اما کسی نتوانست تفنگ را پیدا کند و یا پس بگیرد. طبق قانون سلاح و مهمات، این اسلحه ناپدید شده، به نیروی پلیس گزارش شد.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین