آیا مشاوره پایان نامه و مقاله به دانشجویان کمک می‌کند؟

آیا مشاوره پایان نامه و مقاله به دانشجویان کمک می‌کند؟

مشاوره پایان نامه قوی و تخصصی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری باکیفیت بسیار موثر است و از زوایای مختلف به دانشجویان کمک می‌کند.
کد خبر: ۸۷۷۴۲
بازدید : ۴۳۲۶
۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹

آیا مشاوره پایان نامه و مقاله به دانشجویان کمک می دکند؟

مهمترین و سخت‌ترین مرحله تحصیلات تکمیلی انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری است؛ اغلب دانشجویان کارشناسی ارشد با آغاز دوره تحصیلی‌شان در فکر انجام پایان نامه ارشد و نگران نخستین تجربه پروژه تحقیقاتی‌شان هستند و دانشجویان دکتری با این‌که یک بار کار تحقیقاتی را تجربه کرده و از چندوچون آن آگاه‌اند، اما می‌دانند که انجام رساله دکتری بسیار دشوارتر و پیچیده‌تر است، بنابراین لازم است با تلاش و مطالعه بیشتر و استفاده از تجربیات استادان و تخصصان خبره در این مسیر گام نهاد. بدیهی است با بهره‌گیری از مشاوره پایان نامه تخصصی و نیز رعایت اصول و شیوه‌های نگارش پایان نامه و رساله می‌توان با موفقیت به نتیجه مطلوب و عالی دست یافت.

 

تاثیرات مثبت خدمات مشاوره انجام پایان نامه

مشاوره پایان نامه قوی و تخصصی در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری باکیفیت بسیار موثر است و از زوایای مختلف به دانشجویان کمک می‌کند:

 1. حرکت در مسیر درست: شناخت آغاز تا پایان مسیر و آگاهی از موانع و محدودیت‌ها به دانشجو کمک می‌کند تا انرژی و زمان خو را درست مصرف کند و این کار وظیفه مشاوره خوب است تا با هدایت دانشجو او را در مسیر صحیح نگه دارد.
 2. اجرای کامل قوانین: مشاوران متبحر و متخصص بر همه اصول و قوانین انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری، نگارش مقاله و نیز پذیرش و چاپ مقاله اشراف دارند، بنابراین با کمک مشاوره پایان-نامه می‌توان از اجرای کامل قوانین مطمئن شد.
 3. جلوگیری از تکرار: اصل مهم در انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری جدید و نو بودن موضوع آن‌هاست که با کمک مشاوره باتجربه می‌توان از دوباره‌کاری و انتخاب موضوع تکراری پیشگیری کرد و با نیازسنجی جامعه به موضوعی کاربردی و جذاب رسید.
 4. جلوگیری از اشتباه: در طول پژوهش و نگارش پایان نامه یا رساله به دلیل پیچیدگی و فشار کار احتمال خطا وجود دارد، اما مشاوره پایان نامه حرفه‌ای با نکته‌سنجی و ریزبینی‌اش بر حسب تجربیات گذشته هرگز اجازه کوچک‌ترین خطا و انحراف از مسیر تحقیق را نمی‌دهد.
 5. همهجانبهنگری: در پروژه‌های بزرگ تمرکز بر اصول و نکات اصلی ممکن است باعث شود محقق از برخی مسائل حاشیه‌ای مهم غافل شود؛ وجود مشاور آگاه و خبره که بر تمام جوانب کار مسلط است، کمک می‌کند هیچ نکته‌ای از قلم نیفتد.
 6. دقت در جزئیات: به کمک مشاوره پایان نامه قوی جزئیات مغفول نمی‌مانند، چراکه اصول کلی بر پایه اصول جزئی شکل می‌گیرند و در ارتقای کیفیت نتایج پژوهش بسیار موثرند.
 7. برنامهریزی دقیق و منطقی: برای مدیریت خوب زمان و هزینه و البته انرژی دانشجو، تدوین برنامه زمان‌بندی دقیق لازم است. البته برنامه‌ریزی باید بر حسب توانمندی و امکانات و شرایط موجود به شکلی منطقی انجام شود که مشاوره پایان نامه در این امر راهنمای خوبی است.آیا مشاوره پایان نامه و مقاله به دانشجویان کمک می دکند؟
 8. سرعت عمل: وقتی به کمک مشاوران حرفه‌ای از دوباره‌کاری و خطا پیشگیری شود و دانشجو در مسیر صحیح طبق برنامه‌ریزی دقیقش پیش برود، بدیهی است بر سرعت عملکردش افزوده می‌شود و او زودتر به نتیجه دلخواه می‌رسد.
 9. دوری از استرس: از مزایای باارزش همراهی مشاوره حرفه‌ای با دانشجویان حس آرامش و آسودگی خیال است، زیرا بودن در مسیر درست استرس را برطرف می‌کند.
 10. رشد نوآوری: دوری از اضطراب و استرس بیهوده بر تمرکز محقق می‌افزاید و تفکراتش را به سمت خلاقیت و ایده‌پردازی سوق می‌دهد و این موفقیتی است که کنار مشاوره پایان نامه مجرب و کاربلد به دست می‌آید.
 11. نتایج عالی: بودن در مسیر درست، اجرای کامل زمان‌بندی، کیفیت بالای پژوهش و آرامش در کار حتما به نتایج عالی منجر خواهد شد که راهنمایی مشاوران قوی در این پروسه غیر قابل انکار است.
 12. تقویت اعتمادبهنفس: رسیدن به هدف و کسب نتیجه عالی پس از ماه‌ها و سال‌ها تلاش و مطالعه به کمک مشاوران زبده عامل مهمی در افزایش اعتمادبه‌نفس دانشجویان است و بدیهی است روحیه پشتکار و انگیزه پیشرفت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند.

 

موسسه مشاوره در چه مراحلی از انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری کمک می کند؟

خدمت‌رسانی موسسات مشاوره باید به صورت جامع و در همه مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری صورت گیرد؛ مثلا:

 1. انتخاب موضوع: یافتن موضوعی خوب یکی از مهمترین مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری است و موسسه مشاوره باید کمک کند تا دانشجویان موضوعی تخصصی و جذاب انتخای کنند؛ موضوعی که مورد علاقه آن‌ها و دغدغه ذهنی‌شان باشد، مشکلی از جامعه را حل کند، مفید، کاربردی، هدفمند، متناسب با توانمندی محقق، جدید و به‌روز باشد و منابع کافی برای تحقیق درباره آن در دسترس باشد. مشاوره خوب می‌تواند با معرفی منابع معتبر و وبسایت‌های تخصصی به دانشجویان کمک کند تا موضوعی مناسب و نو انتخاب کنند.
 2. نگارش پروپوزال: پروپوزال شامل بخش‌های مختلف مقدمه، طرح مسئله، منابع و ابزار گردآوری اطلاعات، پیشینه، اهداف، پرسش‌ها، فرضیات و روش تحقیق، نتیجه‌گیری و فهرست منابع است و هر قسمت قواعد و اصول نگارش تعریف‌شده‌ای دارد که با راهنمایی مشاور می‌توان از رعایت همه قوانین در نگارش پروپوزال مطمئن شد.
 3. نگارش پایان نامه یا رساله: مشاوره خوب در پیدا کردن منابع معتبر، بررسی پیشینه تحقیق، انتخاب روش‌ پژوهش به دانشجو کمک می‌کند و با یادآوری اصول نگارش فصول مختلف پایان نامه و رساله از کلیات تحقیق تا فهرست منابع در بالا بردن کیفیت کار موثر است. همچنین بررسی و کنترل سایر مراحل مانند ویرایش، ترجمه و اصلاحات نهایی تکمیل‌کننده خدمات مشاوره پایان نامه جامع است.
 4. نگارش مقاله ISI و چاپ آن: مشاوره پایان نامه تخصصی در نگارش مقاله باکیفیت و پذیرش و چاپ مقاله ISI بسیار راهگشاست. موسسه مشاوره قوی به نویسندگان برای انتخاب مجله ISI مناسب با موضوع پژوهش، نگارش مقاله طبق فرمت مجله انتخاب‌شده، ارسال مقاله به مجله برای داوری و سپس اصلاح و بازنویسی آن کمک می کند و تا پذیرش و چاپ مقاله با او همراهی مستمر دارد.

آیا مشاوره پایان نامه و مقاله به دانشجویان کمک می دکند؟

چه کسانی به موسسات مشاوره انجام پایان نامه مراجعه میکنند؟

چند دسته از افراد  نیاز به راهنمایی و همراهی موسسات مشاوره پایان نامه و مقاله دارند که عبارت‌اند از:

 1. دانشجویان در سه مقطع کارشناسی (برخی رشته‌ها)، کارشناسی ارشد و دکتری که مصر به انجام سریع پایان نامه یا رساله‌شان هستند.
 2. دانشجویانی که استاد راهنمایی ندارند که بتواند همراه دائم‌شان باشد.
 3. دانشجویانی که می‌خواهند تحقیقی بسیار خوب، قوی، باکیفیت و کامل ارائه بدهند و نمره عالی کسب کنند.
 4. کسانی که برای ارتقای شغلی‌شان نیاز به نگارش مقاله و پذیرش و چاپ مقاله دارند.
 5. کسانی که برای کسب امتیاز بیشتر برای ادامه تحصیل می‌خواهند مقاله چاپ کنند.
 6. کسانی که می‌خواهند بورس تحصیلی بگیرند و در فکر مهاجرت تحصیلی هستند.
 7. دانشجویان حوزه که به راهنمایی بیشتری نیاز دارند.
 8. افرادی که می‌خواهند رزومه تحصیلی بنویسند.
 9. سربازانی که می‌خواهند برای کسر خدمت با پروژه اقدام کنند.
 10. کسانی که می‌خواهند از پایان نامه یا رساله‌شان مقاله ISI استخراج کنند.

 

دانشجویان کدام موسسه مشاوره انجام پایان نامه را باید انتخاب کنند؟

موسسه مشاوره معتبر و حرفه‌ای باید در همه مراحل انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری همراه و راهنمای دانشجو باشد و با ارائه خدمات مشاوره‌ای جامع تا کسب نتیجه عالی و موفقیت محقق همگام با او پیش برود. اما پیش‌ از آغاز این مراحل لازم است اعتبار موسسه بر حسب چگونگی ارائه خدمات اولیه‌اش با دقت سنجیده شود؛ برای مثال:

 1. قرارداد رسمی: اعتبار یک موسسه مشاوره معتبر را با توجه به مواردی می‌توان سنجید؛ مثلا نام مشخص، مکان معین و مدیرعامل مشخص و از همه مهمتر این‌که مشخصات موسسه در اداره ثبت تایید شده باشد. همچنین موسسه معتبر باید با مشتریانش قرارداد رسمی منعقد کند. دقت کنید که موسسه معتبر برای واریز هزینه‌های مشاوره شماره حساب شخصی ارائه نمی‌دهد.
 2. ضمانتنامه: اگر موسسه‌ای از کیفیت ارائه خدماتش مطمئن باشد، به‌راحتی با دادن ضمانت‌نامه به مشتریانش تعهد خود را اثبات می‌کند و این عملکرد باارزش در جلب اعتماد مشتریان بسیار موثر است.
 3. ارتباط با مشاور پیش از قرارداد: موسسه مشاوره قوی به دلیل داشتن همکاران متخصص و کاربلد با اطمینان خاطر زمینه برقراری ارتباط بین استاد مشاور و دانشجو را چه به صورت تلفنی، چه حضوری فراهم می‌کند تا دانشجویان از میزان تسلط و سطح علمی مشاور نسبت به موضوع تحقیق خود مطمئن باشند و با اعتماد قرارداد ببندند.
 4. پاسخگویی دائم: موسسه پاسخگو و پیگیر همیشه قابل اعتمادتر و معتبرتر است، زیرا بر رسالت مهم مشتری‌مداری و احترام به مخاطب در همه شرایط واقف است.
 5. قیمت معقول: گران بودن موسسات ضمانتی برای کیفیت خدمات آن‌ها نیست؛ موسسه مشاوره معتبر متناسب با نوع خدماتش قیمت‌‌گذاری معقول و منطقی دارد و حتی می‌تواند با در نظر گرفتن شرایط مالی دانشجویان امکان پرداخت آسان‌تر مانند پرداخت قسطی را نیز فراهم کند.

 

ویژگی‌های زیر بر معتبر و حرفه‌ای بودن یک موسسه مشاوره صحه می‌گذارد:

 1. موسسه مشاوره حرفه‌ای و مجرب حتما وبسایتی به‌روز با محتوایی ارزشمند دارد که به دانشجویان کمک می‌کند تا با مطالعه آن بتوانند فرآیند انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری را بیاموزند و از قوانین و اصول نوشتن پایان نامه، رساله یا مقاله آگاه شوند.
 2. موسسات حرفه‌ای با دادن مشاوره رایگان علاوه بر این‌که باعث جذب مشتری بیشتر می‌شوند، اعتماد افراد را برای انتخاب موسسه جلب می‌کنند.
 3. موسسه مشاوره کاردرست و خبره با ارائه خدمات آموزشی رایگان در وبسایت یا به صورت مشاوره تلفنی و حضوری به دانشجویان کمک می‌کند تا مسیر درست را انتخاب کنند و زودتر به نتیجه مطلوب برسند.
 4. پیشینه و قدمت هر موسسه نمایانگر کیفیت خدماتش است، زیرا سوابق درخشان و موفق در بقای موسسات مشاوره بسیار موثر است و نشانه رضایت مشتریان آن‌هاست.
 5. اخذ پول به شکل‌های مختلف پیش از انعقاد قرارداد رسمی کاری غیرحرفه‌ای است که در موسسات معتبر انجام نمی‌شود؛ موسسات مشاوره خوب برای کار علمی و تحقیقاتی ارزش بیشتری قائل‌اند و هدف‌شان صرفا کسب درآمد یا رفع تکلیف نیست.
 6. داشتن روند آموزشی منظم و پیوستگی ارائه خدمات برای جلوگیری از ایجاد وقفه در طول پروژه و پیشگیری از اختلال و سردرگمی دانشجویان و محققان ضروری است و موسسات مشاوره قوی و مطمئن حتما برنامه‌ریزی مستمر برای خدمات خود دارند.
 7. تدوین برنامه زمان‌بندی دقیق و تحویل به‌موقع پروژه نشانه مسئولیت‌پذیری و تعهد موسسه معتبر و حرفه‌ای است و حتی این موارد را در قراردادشان با مشتری ثبت می‌کنند تا به آن‌ها اطمینان خاطر داده شود که موسسه از تاخیر و ضرر و زیان ناشی از آن جلوگیری خواهد کرد.
 8. موسسات بزرگ و کاردرست از همکاری بهترین کارشناسان و استادان در همه رشته‌ها، گرایش‌ها و تخصص‌ها برای مشاوره به دانشجویان بهره می‌برند و خدمات‌شان جامع و کامل است.

 

موسسه تهران آموز

موسسه تهران آموز یکی از موسسات مشاوره پایان نامه معتبر و باسابقه درخشان است که همواره تلاش کرده به کمک مجرب‌ترین کادر تخصصی خود علاوه بر ارائه خدمات مشاوره به تقویت بنیه علمی کشور کمک کند. موسسه تهران آموز همواره کوشیده است رضایت مشتریانش را با به ثمر رسیدن نتایج عالی و کسب نتایج موفق جلب کند و برای انجام دادن رسالت خود در این مسیر سخت و طولانی از همکاری استادان باتجربه و متخصصان حوزه‌های علمی گوناگون بهره می‌برد. گفتنی است تیم مجرب و متعهد موسسه تهران آموز با مدیریت حرفه‌ای زمان و هزینه در کوتاه‌ترین زمان ممکن انواع خدماتش را در زمینه‌های مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری، نگارش مقاله و نیز پذیرش و چاپ مقاله ارائه می‌دهد و با قیمت‌گذاری منصفانه و منطقی و نیز مد نظر قرار دادن شرایط مالی دانشجویان از هیچ گونه همراهی و مساعدت کوتاهی نمی‌کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین