ارزش سهام عدالت امروز پنج شنبه ۱۳ آذرماه به چقدر رسید؟

ارزش سهام عدالت امروز پنج شنبه ۱۳ آذرماه به چقدر رسید؟

ارزش سهام عدالت امروز به ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین ارزش برگه یک میلیون تومانی سهام عدالت هم به بیش از ۲۷.۵ میلیون تومان رسید.
کد خبر: ۸۷۷۸۲
بازدید : ۴۳۷۷
۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
ارزش سهام عدالت
فرادید| ارزش سهام عدالت در حالی که درابتدای هفته به ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده بود. اما حالا ارزش برگه ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت با افزایش یک میلیون تومانی به ۱۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسید.  

به گزارش فرادید، ارزش برگه یک میلیون تومانی سهام عدالت هم به بیش از ۲۷.۵ میلیون تومان رسیده است. با این حساب ۶۰ درصد سهام عدالت قابل فروش بیش از ۱۶.۵ میلیون و ۳۰ درصد آن بیش از هشت میلیون تومان ارزش دارد.

رشد ارزش سهام عدالت در روز‌های ابتدایی معاملات بازار سهام بیشتر بود و حتی در روز دوشنبه ارزش سهام عدالت به ۱۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید، اما رشد این سبد در معاملات روز سه‌شنبه کند شد و در روز چهارشنبه هم روند نزولی پیدا کرد.
قیمت سهام عدالت
زمان دقیق از سرگیری معاملات سهام عدالت زیاد مشخص نیست، اما برخی کارشناسان معتقدند که دولت و سازمان بورس مقرراتی برای کنترل عرضه در بازار سهام وضع کردند، اما با شروع روند صعودی بازار سهام احتمالا دوباره فروش سهام عدالت در این بازار آغاز می‌شود.

ارزش سهام عدالت در اوج قیمتی خود به ۲۱ میلیون تومان رسید و در کف قیمتی به ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، اما به دلیل بنیادین بودن نماد‌های تاثیرگذار بر ارزش سهام عدالت، رشد این سبد به نوعی وابسته به رشد شاخص کل و نماد‌های بنیادین مانند گروه فلزات اساسی، پتروشیمی، پالایشی و بانکی گره خورده است که طبق پیش‌بینی‌ها روند شاخص کل تا پایان سال صعودی خواهد بود و در نتیجه ارزش سهام عدالت نیز رشد خواهد کرد.

برچسب ها: ارزش سهام عدالت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین