تزریق رایگان واکسن کرونا در دبی

تزریق رایگان واکسن کرونا در دبی

این محموله با یک پرواز باری شرکت هوایی امارات از بروکسل به دبی رسید. بنا بر این گزارش، این محموله با اولویت از مراحل تخلیه و بازرسی گمرکی گذشت.
کد خبر: ۸۸۶۰۳
بازدید : ۴۲۸۴
۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
تزریق رایگان واکسن کرونا در دبی
شیخ عبدالله بن محمد الحامد، رئیس وزارت بهداشت امارات متحده در حال دریافت واکسن کرونا
 
شورای عالی مدیریت بحران و فاجعه دبی اعلام کرد که واکیسناسیون گسترده علیه ویروس کرونا از روز چهارشنبه آغاز خواهد شد.به گفته این شورا، واکسن ساخت شرکت آمریکایی فایزر به شهروندان تزریق خواهد شد.

دفتر ارتباطات رسانه‌ای دولتی دبی نیمه‌شب سه‌شنبه اعلام کرد که دبی نخستین محموله واکسن کرونای ساخت فایزر-بیانتک را دریافت کرد. این محموله با یک پرواز باری شرکت هوایی امارات از بروکسل به دبی رسید. بنا بر این گزارش، این محموله با اولویت از مراحل تخلیه و بازرسی گمرکی گذشت.

به گزارش پایگاه خبری گلف نیوز، وزارت بهداشت و پیش‌گیری امارات متحده عربی شامگاه سه‌شنبه اعلام کرد که کاربرد اضطراری واکسن ساخت فایزر و بیونتک را تصویب کرده است. همزمان، شورای فتوای امارات متحده عربی استفاده از واکسن‌های کرونا را مطابق موازین شرع اسلام برای محافظت از جان انسان اعلام کرد.

این شورا از جوامع سراسر جهان خواست با دولت‌هایشان همکاری کنند تا مایه‌کوبی موفقیت‌آمیز باشد، و به تدابیر پیش‌گیرانه و احتیاطی برای جلوگیری از تشدید همه‌گیری احترام بگذراند.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین