bato-adv

قتل دادماد به دست برادرزن

آن شب با هومن درگیر شدم و با شالی که دور گردنش پیچیدم او را خفه کردم. بعد از آن جسد را داخل خودرو گذاشته و از خانه‌شان در غرب تهران، راهی سلطان آباد شده و جنازه را در آنجا دفن کردم.
کد خبر: ۸۸۸۹۵
بازدید : ۱۱۲۷۵
۱۱ دی ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۶
قتل دادماد به دست برادرزن
 
راز ناپدید شدن مکانیک جوان با دستگیری برادرزنش و اعتراف او به قتل، برملا شد. اواخر آذر زن جوانی به‌همراه مادرش به پلیس رفت و از ناپدید شدن همسرش خبر داد. زن جوان گفت: از مدتی قبل با همسرم هومن اختلاف پیدا کرده و بیشتر اوقات با هم دعوا داشتیم.
 
تا اینکه حدود ۲ هفته قبل همسرم در حالی که مشروب خورده بود به خانه آمد. حال خوبی نداشت و باهم دعوایمان شد. بعد هم به من گفت بهتر است مدتی از هم دور باشیم و بیشتر فکر کنیم. من هم قبول کردم و به خانه مادرم رفتم.

او ادامه داد: در این مدت چند باری با همسرم تماس گرفتم، اما جواب نداد. با این تصور که نمی‌خواهد فعلاً با من صحبت کند، نگران نشدم. تا اینکه بعد از دو هفته به خانه برگشتم، اما از همسرم خبری نبود. با او تماس گرفتم باز هم جواب نداد به خانواده‌اش زنگ زدم که آن‌ها گفتند خبری از او ندارند. نگرانش هستم و نمی‌دانم چه اتفاقی برای او رخ داده است.

با شکایت زن جوان تحقیقات پلیسی برای یافتن مرد جوان آغاز شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که مقتول مکانیک بوده و از حدود دو هفته قبل به محل کارش نیز نرفته است.

در ادامه تحقیقات فرضیه‌های متعددی برای ناپدید شدن هومن مطرح شد تا اینکه مشخص شد زمانی که زن جوانی مدعی بود همسرش از او خواسته خانه را ترک کند، برادر زن هومن در آن اطراف دیده شده است. با این احتمال که سروش، برادر زن هومن در این ماجرا دست داشته باشد به دستور بازپرس جنایی مرد جوان بازداشت شد.

وی ابتدا مدعی بود که از سرنوشت هومن بی‌اطلاع است، اما زمانی که با مدارک پلیسی مواجه شد به قتل اعتراف کرد و گفت: آن شب با هومن درگیر شدم و با شالی که دور گردنش پیچیدم او را خفه کردم. بعد از آن جسد را داخل خودرو گذاشته و از خانه‌شان در غرب تهران، راهی سلطان آباد شده و جنازه را در آنجا دفن کردم.

با اعتراف مرد جوان، تیمی ازکارآگاهان اداره آگاهی به‌همراه متهم راهی محلی شدند که او مدعی بود جسد را دفن کرده است، تا جنازه هومن پیدا شود. تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد و احتمال دست داشتن افراد دیگری در این جنایت نیز مطرح است.
 
منبع: روزنامه ایران
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv