تیگو 5 مدیران خودرو، با قلب تپنده توربو
افزودن چاشنی اسپورت به شاسی بلند محبوب مدیران خودرو

تیگو 5 مدیران خودرو، با قلب تپنده توربو

در باطن تیگو 5 توربو از تکنولوژی جدید استفاده شده است، موتور 1.5 لیتری توربو  معروف که خود ماحصل طراحی شرکت AVL اتریش می باشد و سیستم توربو آن توسط شرکت معروف هانیوال طراحی شده است. اما آنچه قدرت حرکت را تکمیل میکند گیربکس 9 سرعته  CVT نسل جدید است  که کارایی خود را به خوبی نشان داده و توانسته جزو برترین گیربکس‌ها در کشور چین انتخاب گردد که خود مزیت بزرگی به حساب میاید.
کد خبر: ۸۸۹۷۴
بازدید : ۵۴۰۶
۱۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
تیگو 5 مدیران خودرو ، با قلب تپنده توربو
 
تیگو 5 مدیران خودرو، به عنوان یک شاسی بلند خانوادگی و بی حاشیه بازار ایران شناخته می شود، در طول 5 سال گذشته این خودرو همواره مورد استقبال بازار قرار گرفت، بدنه قدرتمند و جادار این خودرو حس یک شاسی بلند مستحکم را  می دهد، اما اخیرا شرکت مدیران خودرو اعلام کرده که مدل توربو این محصول نیز بر اساس نیاز بازار عرضه خواهد شد تا به یک شاسی بلند خانوادگی، چاشنی اسپورت و هیجان نیز افزوده گردد.

در باطن تیگو5 توربو از تکنولوژی جدید استفاده شده است، موتور 1.5 لیتری توربو  معروف که خود ماحصل طراحی شرکت AVL اتریش میباشد و سیستم توربو آن توسط شرکت معروف هانیوال طراحی شده است. اما آنچه قدرت حرکت را تکمیل می کند گیربکس 9 سرعته  CVT نسل جدید است  که  کارایی خود را به خوبی نشان داده و توانسته جزو برترین گیربکس‌ها  در کشور چین انتخاب گردد که خود مزیت بزرگی به حساب می آید.

به لحاظ آپشن‌ها مدل توربو همان آپشن‌های قبلی را خواهد داشت، آپشن‌های مناسب ایمنی، چون ایربگ‌های جانبی، ESP, TCS , HHC .. و همچنین مانیتور لمسی 10 اینچی، سیستم ورود و روشن شدن بدون کلید، گرمکن صندلی‌های جلو، صندلی برقی راننده، سان روف برقی، آینه‌های برقی، دوربین داینامیک و. در کنار آپشن فرمان برقی  که به این مدل افزوده شده  و یک آپشن مهم راحتی و ایمنی به حساب می‌آید، این خودرو را برای خانواده‌های ایرانی که هم به دنبال جاداری و قدرت یک خودرو در کنار لذت رانندگی هستند به گزینه ایی ایده آل تبدیل می کند که می تواند با برخی خودرو‌های دست دوم خارجی، چون سانتافه‌های 4 سیلندر مدل‌های 2010 تا 2013 و یا توسان و اسپورتیج‌های مدل 2011 تا 2015  بدل نماید که با توجه به گارانتی 5 سال یا 150.000 کیلومتر در کنار 2 سال یا 6 نوبت سرویس رایگان  می تواند نسبت به رقبای وارداتی دست دوم با توجه به سلیقه و انتخاب آن‌ها می تواند به گزینه منطقی بدل گردد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین