نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز دوشنبه ۱۵ دی

قیمت ارز در بازار آزاد کاهش یافت. نرخ دلار ۵۰ تومان نسبت به معاملات ابتدایی امروز ارزان‌تر و با قیمت ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید که در ابتدای معاملات امروز به مرز کانال ۱۲ میلیون تومان نزدیک شده بود، ۵۰ هزار تومان کاهش یافت و ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد.
کد خبر: ۸۹۰۵۰
بازدید : ۴۸۳۹
۱۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز دوشنبه ۱۵ دی
فرادید| امروز صبح نرخ دلار با افزایش نسبت به آخرین معاملات صورت گرفته دیروز در بازار آزاد، به ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. هر اسکناس یورو هم ۳۱ هزار و ۷۳۰ تومان معامله شد.

صرافی‌ها دلار را با قیمت ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان و یورو را با نرخ ۳۱ هزار و ۵۸۰ تومان خریداری کردند. همچنین درهم امارات و لیر ترکیه هم به ترتیب هفت هزار و ۵۰ تومان و سه هزار و ۵۱۵ تومان قیمت خوردند.

ظهر امروز قیمت ارز در بازار آزاد کاهش یافت. نرخ دلار ۵۰ تومان نسبت به معاملات ابتدایی امروز ارزان‌تر و با قیمت ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان فروخته شد. ارزش هر اسکناس یورو هم ۵ تومان کاهش یافت و به ۳۱ هزار و ۷۲۵ تومان رسید.

نرخ دلار در بازار آزاد

انواع ارز

نرخ خرید

نرخ فروش

دلار

۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان

۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان

یورو

۳۱ هزار و ۵۷۵ تومان

۳۱ هزار و ۷۲۵ تومان

درهم امارات

هفت هزار و ۱۵ تومان

هفت هزار و ۳۵ تومان

لیر ترکیه

سه هزار و ۴۹۰ تومان

سه هزار و ۵۱۰ تومان

آخرین قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار امروز دوشنبه 15 دی 99

 صبح امروز قیمت سکه طرح جدید به مرز کانال ۱۲ میلیون تومان نزدیک و با نرخ ۱۱ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروخته شد. سکه بهار آزادی هم با قیمت ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان معامله شد. نیم سکه و ربع سکه به ترتیب شش میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۱۶۰ هزار تومان قیمت خوردند.

هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۵۷ هزار تومان و هر مثقال طلای ۱۸ عیار به منظور مبنای قیمت گذاری، پنج میلیون و ۱۵ هزار تومان ارزش گذاری شدند و سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۰ هزارتومان معامله شد.

ظهر امروز سکه طرح جدید که در ابتدای معاملات امروز به مرز کانال ۱۲ میلیون تومان نزدیک شده بود، ۵۰ هزار تومان کاهش یافت و ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شد. اما هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان قیمت خورد که نسبت به صبح امروز رشد ۱۳ هزار تومانی داشته است. ارزش هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم ظهر امروز به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، به پنج میلیون و ۷۰ هزار تومان رسید.

 

انواع سکه و طلا

نرخ خرید

نرخ فروش

سکه طرح قدیم

۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

۱۱  میلیون و ۴۰۰ هزار تومان

سکه طرح جدید

۱۱ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان

۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

نیم سکه

شش میلیون و  ۱۳۰ هزار تومان

شش میلیون و ۲۵۰ هزار تومان

ربع سکه

چهار میلیون و ۷۰ هزار تومان

چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان

سکه گرمی

دو میلیون و ۲۲۵ هزار تومان

دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

مثقال طلا ۱۸ عیار

-

پنج میلیون و ۷۰ تومان

گرم طلا ۱۸ عیار

-

یک میلیون و ۱۷۰ هزار تومان

نرخ دلار در صرافی ملی

صرافی ملی صبح امروز نرخ فروش دلار را بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان اعلام کرد، اما قیمت یورو با افزایش ۱۵۰ تومان نسبت به روز گذشته در همین ساعت، ۳۱ هزار و ۴۵۰ تومان تعیین شد. همچنین صرافی ملی امروز دلار را با قیمت ۲۴ هزار و ۷۲۰ تومان و یورو را با نرخ ۳۰ هزار و ۵۲۰ تومان خریداری می‌کند.

انواع ارز

نرخ خرید

نرخ فروش

دلار

۲۴ هزار و ۷۲۰ تومان

۲۵ هزار و ۶۷۰ تومان

یورو

۳۰ هزار و ۵۲۰ تومان

۳۱ هزار و ۴۵۰ تومان

نرخ درهم، پوند و لیر در معاملات بازار آزاد

نرخ فروش درهم امارات در معاملات ابتدایی امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۳۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۱۰ تومان فروخته شد.

همچنین در بازار آزاد امروز دوشنبه ۱۵ دی نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۱۵ تومان و ۳ هزار و ۴۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش پوند نیز در معاملات امروز به سی و پنج هزار و ۶۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
 

انواع ارز

نرخ خرید

نرخ فروش

درهم امارات

هفت هزار و ۱۵ تومان

هفت هزار و ۳۵ تومان

لیر ترکیه

سه هزار و ۴۹۰ تومان

سه هزار و ۵۱۰ تومان

پوند

سی و پنج هزار و ۳۰۰ تومان

سی و پنج هزار و ۶۰۰ تومان

 

نظرات بینندگان
آخرین اخبار

پیشنهاد ویژه