نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز چهارشنبه ۱۷ دی

ظهر امروز قیمت ارز در بازار آزاد کاهش یافت. هر اسکناس دلار با ریزش ۱۲۰ تومانی، ۲۶ هزار و ۲۰ تومان قیمت خورد و به کف کانال ۲۶ هزار تومان نزدیک‌تر شد. همچنین سکه طرح جدید با کاهش ۱۱۰ هزار تومانی نسبت به معاملات ابتدایی امروز، ۱۲ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان قیمت خورد.
کد خبر: ۸۹۱۴۱
بازدید : ۴۷۵۹
۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز چهارشنبه ۱۷ دی
فرادید| صبح امروز قیمت دلار در معاملات بازار آزاد به ۲۶ هزار و ۱۵۰ تومان رسید و هر اسکناس یورو با قیمت ۳۲ هزار و ۲۱۰ تومان فروخته شد.

در بازار آزاد دلار با قیمت ۲۶ هزار و ۵۰ تومان و یورو با نرخ ۳۲ هزار و ۶۰ تومان توسط صرافی‌ها خریداری شدند.  همچنین درهم امارات و لیر ترکیه به ترتیب با قیمت هفت هزار و ۱۲۰ تومان و سه هزار و ۵۵۰ تومان فروخته شدند.

ظهر امروز قیمت ارز در بازار آزاد کاهش یافت. هر اسکناس دلار با ریزش ۱۲۰ تومانی، ۲۶ هزار و ۲۰ تومان قیمت خورد و به کف کانال ۲۶ هزار تومان نزدیک‌تر شد. یورو هم با نرخ ۳۲ هزار و ۷۰ تومان معامله شد که نسبت به معاملات ابتدایی امروز ۱۴۰ تومان کاهش قیمت داشته است.

نرخ دلار در بازار آزاد

انواع ارز

نرخ خرید

نرخ فروش

دلار

۲۵ هزار و ۹۲۰ تومان
۲۶ هزار و ۲۰ تومان

یورو

۳۱ هزار و ۹۲۰ تومان
۳۲ هزار و ۷۰ تومان

آخرین قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار امروز چهارشنبه 17 دی 99

قیمت سکه طرح جدید صبح امروز به ۱۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان رسید. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی هم با نرخ ۱۱  میلیون و ۸۵۰ هزار تومان به فروش رفت.

نیم سکه و ربع سکه به ترتیب با قیمت شش میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۲۸۰ هزار تومان فروخته شدند و ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان قیمت خورد.

پس از دو روز از افزایش قیمت‌ها در بازار سکه و طلا، ظهر امروز سکه طرح جدید با کاهش ۱۱۰ هزار تومانی نسبت به معاملات ابتدایی امروز، ۱۲ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان قیمت خورد. ظهر امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۱۱ هزار تومان ارزان‌تر شد و یک میلیون و ۱۹۹ هزار تومان ارزش گذاری شد.
 

انواع سکه و طلا

نرخ خرید

نرخ فروش

سکه طرح قدیم

۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

۱۱  میلیون و ۸۰۰ هزار تومان

سکه طرح جدید

۱۲ میلیون و ۲۰ هزار تومان

۱۲ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان

نیم سکه

شش میلیون و  ۲۷۰ هزار تومان

شش میلیون و ۴۸۰ هزار تومان

ربع سکه

چهار میلیون و ۱۷۰ هزار تومان

چهار میلیون و ۲۷۰ هزار تومان

سکه گرمی

دو میلیون و ۲۸۰ هزار تومان

دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

مثقال طلا ۱۸ عیار

-

پنج میلیون و ۱۹۵ تومان

گرم طلا ۱۸ عیار

-

یک میلیون و ۱۹۹ هزار تومان

نرخ دلار در صرافی ملی

صرافی ملی صبح امروز قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرد. نرخ فروش یورو هم امروز به ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. همچنین صرافی ملی دلار را با قیمت ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان و یورو را با نرخ ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کند.

 

انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش
دلار ۲۴ هزار و ۹۵۰ تومان ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان
یورو ۳۰ هزار و ۸۲۰ تومان ۳۱ هزار و ۷۲۰ تومان

نرخ درهم، پوند و لیر در معاملات بازار آزاد

نرخ فروش درهم امارات در معاملات ابتدایی امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۴۰ تومان فروخته شد.

همچنین در بازار آزاد امروز چهارشنبه ۱۷ دی نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۶۵ تومان و ۳ هزار و ۵۲۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش پوند نیز در معاملات امروز به سی و پنج هزار و ۶۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۵۰۰ تومان خریداری شد.
.
 

انواع ارز

نرخ خرید

نرخ فروش

درهم امارات

هفت هزار و ۶۵ تومان
هفت هزار و ۸۵ تومان

لیر ترکیه

سه هزار و ۵۲۰ تومان سه هزار و ۵۴۰ تومان

پوند

سی و پنج هزار و ۵۰۰ سی و پنج هزار و ۶۰۰ تومان
 
 
نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه