نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز پنجشنبه ۱۸ دی

نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز پنجشنبه ۱۸ دی

قیمت اسکناس دلار با ریزش ۱۸۰ تومانی نسبت به معاملات ابتدایی امروز، ۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت خورد. یورو نیز ۲۶۵ تومان ارزان‌تر و با قیمت ۳۱ هزار و ۵۶۰ تومان فروخته شد. ظهر امروز همزمان با کاهش قیمت‌ها در بازار ارز، قیمت سکه و طلا نیز ریزش داشت. سکه طرح نسبت به صبح امروز ۱۵۰ هزارتومان ارزان‌تر شد و با عقب‌نشینی به سمت کانال ۱۱ میلیون تومان، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان به‌فروش رفت.
کد خبر: ۸۹۱۹۴
بازدید : ۴۱۵۶
۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
نرخ ارز: دلار و یورو || قیمت طلا: سکه و طلای ۱۸ عیار در بازار امروز پنجشنبه ۱۸ دی
فرادید| صبح امروز در بازار آزاد هر اسکناس دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۸۳۰ تومان فروخته شد که نسبت به آخرین معاملات صورت گرفته روز گذشته، حدود ۱۰۰ تومان ارزان‌تر شده داشته است.

ارزش هر اسکناس یورو هم به ۳۱ هزار و ۸۲۵ تومان رسید. صرافی‌ها صبح امروز دلار را با قیمت ۲۵ هزار و ۷۳۰ تومان و یورو را با نرخ ۳۱ هزار و ۶۷۵ تومان خریداری کردند.

ظهر امروز هر اسکناس دلار با ریزش ۱۸۰ تومانی نسبت به معاملات ابتدایی امروز، ۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان قیمت خورد. یورو نیز ۲۶۵ تومان ارزان‌تر و با قیمت ۳۱ هزار و ۵۶۰ تومان فروخته شد.

نرخ دلار در بازار آزاد

انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش

دلار

۲۵ هزار و ۵۵۰ تومان
۲۵ هزار و ۶۵۰ تومان

یورو

۳۱ هزار و ۴۱۰ تومان
۳۱ هزار و ۵۶۰ تومان

آخرین قیمت انواع سکه و طلای ۱۸ عیار امروز پنج شنبه 18 دی 99

صبح امروز و در معاملات ابتدایی، قیمت سکه طرح جدید به ۱۲ میلیون و ۳۰ هزار تومان رسید و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با قیمت ۱۱  میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته شد.

همچنین نیم‌سکه و ربع‌سکه به‌ترتیب با قیمت شش میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۲۷۰ هزار تومان فروخته شدند و ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار به یک میلیون و ۱۸۶ هزار تومان رسید.

ظهر امروز همزمان با کاهش قیمت‌ها در بازار ارز، قیمت سکه و طلا نیز ریزش داشت. سکه طرح نسبت به صبح امروز ۱۵۰ هزارتومان ارزان‌تر شد و با عقب‌نشینی به سمت کانال ۱۱ میلیون تومان، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۸۰ هزار تومان به‌فروش رفت. ارزش هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۲۸ هزار تومان کاهش یافت و یک میلیون و ۱۵۶ هزار تومان قیمت خورد.

 

انواع سکه و طلا

نرخ خرید

نرخ فروش

سکه طرح قدیم

۱۱ میلیون تومان

۱۱  میلیون و ۳۵۰ هزار تومان

سکه طرح جدید

۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

۱۱  میلیون و ۸۸۰ هزار تومان

نیم سکه

شش میلیون و  ۵۰ هزار تومان

شش میلیون و ۲۷۰ هزار تومان

ربع سکه

چهار میلیون تومان

چهار میلیون و ۱۶۰ هزار تومان

سکه گرمی

دو میلیون و ۱۵۰ هزار تومان

دو میلیون و ۲۸۰ هزار تومان

مثقال طلا ۱۸ عیار

-

پنج میلیون و ۲۰ تومان

گرم طلا ۱۸ عیار

-

یک میلیون و ۱۵۸ هزار تومان

نرخ دلار در صرافی ملی

صرافی ملی امروز نرخ فروش دلار را ۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان تعیین کرد که نسبت به روز گذشته در همین ساعت، اسکناس آمریکایی ۱۰۰ تومان کاهش قیمت داشته است.

هر اسکناس یورو هم با قیمت ۳۱ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته می‌شود که نشان‌دهنده افزایش ۳۰ تومانی ارزش این اسکناس در مقایسه با صبح روز گذشته در صرافی ملی است. همچنین صرافی ملی دلار را با قیمت ۲۵ هزار و ۵۰ تومان و یورو را با نرخ ۳۱ هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کند.

انواع ارز

نرخ خرید

نرخ فروش

دلار

۲۵ هزار و ۵۰ تومان

۲۵ هزار و ۷۵۰ تومان

یورو

۳۱ هزار و ۵۰ تومان

۳۱ هزار و ۷۵۰ تومان

 
 

نرخ درهم، پوند و لیر در معاملات بازار آزاد

نرخ فروش درهم امارات در معاملات ابتدایی امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۳۰ تومان فروخته شد.

همچنین در بازار آزاد امروز پنج شنبه ۱۸ دی نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۶۵ تومان و ۳ هزار و ۵۱۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش پوند نیز در معاملات امروز به سی و چهار هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۸۰۰ تومان خریداری شد.
 
انواع ارز نرخ خرید نرخ فروش

درهم امارات

شش هزار و ۹۶۵ تومان
شش هزار و ۹۸۵ تومان

لیر ترکیه

سه هزار و ۵۱۰ تومان سه هزار و ۵۳۰ تومان

پوند

سی و چهار هزار و ۸۰۰ تومان سی و چهار هزار و ۹۰۰ تومان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین