قیمت طلای جهانی

قیمت طلای جهانی

قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه فوریه نیز با ۰.۴۵ درصد رشد به ۱۸۵۹ دلار و ۲۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار شب گذشته با ۰.۸ درصد افزایش، در ۱۸۵۰ دلار بسته شده بود.
کد خبر: ۸۹۳۸۶
بازدید : ۴۸۴۰
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
قیمت جهانی طلا
 
فرادید|در بازار امروز قیمت طلا با توجه به آشفتگی و تحولات سیاسی واشنگتن شاهد افزایش قیمت بود. به گزارش فرادید قیمت هر اونس طلا امروز با ۰/۸۶ درصد افزایش به ۱۸۵۹ دلار و ۸۳ سنت رسید.

قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه فوریه نیز با ۰.۴۵ درصد رشد به ۱۸۵۹ دلار و ۲۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار شب گذشته با ۰.۸ درصد افزایش، در ۱۸۵۰ دلار بسته شده بود.بر اساس آخرین گزارش‌ها روند کند واکسیناسیون کرونا و البته عقب نشینی بازار‌های سهام آسیایی در واکنش به تحولات سیاسی واشنگتن و افزایش موارد جهانی ابتلا به ویروس کرونا در افزایش قیمت طلا بی‌تأثیر نبوده است.

نیکولاس فراپل تحلیلگر بازار طلا در موسسه‌ای بی سی بولیون گفت: "تصویر کلی بازار طلا همچنان افزایشی است... در کوتاه مدت قیمت طلا در برابر تقویت دلار و افزایش سوددهی اوراق قرضه آسیب پذیر است، اما به نظر می‌رسد که در سطح ۱۸۳۰ دلار از یک پشتیبانی فنی قابل قبول برخوردار گشته و ممکن است در آینده از این سطح بالاتر برود. "

هووی لی اقتصاددان بانک او سی بی سی در این باره گفت: "به نظر می‌رسد که در حال حاضر قیمت طلا پایین‌تر از رقم واقعی است. شیوع نوع جهش یافته ویروس کرونا به ما این واقعیت را یادآوری می‌کند که اگر مردم جهان به سرعت واکسینه نشوند، سال ۲۰۲۱ ممکن است تفاوت معناداری با سال ۲۰۲۰ نداشته باشد. "

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری ۰.۸ درصد افزایش پیدا کرد و به ۲۵ دلار و ۱۱ سنت رسید. بهای هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۲.۳ درصد افزایش، به ۱۰۵۵ دلار و ۲۳ سنت رسید. بهای هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد افزایش، ۲۳۷۸ دلار و ۲۵ سنت بود.
برچسب ها: قیمت طلا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه