نرخ دلار، یورو و قیمت طلا و سکه در بازار امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹

نرخ دلار، یورو و قیمت طلا و سکه در بازار امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹

نرخ دلار امروز در بازار آزاد با ۲۵ صدم درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۵ هزار تومان تومان رسید. البته قیمت یورو با ۷ صدم درصد کاهش روبرو شد و به ۳۰ هزار و ۱۰۲ تومان رسید. ارز اروپایی یورو روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۲ فروخته می‌شد. همچنین بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۸۰ هزار تومانی به  ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با ارزش ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان فروخته شد. 
کد خبر: ۸۹۳۹۶
بازدید : ۴۷۸۳
۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
نرخ دلار، یورو و قیمت طلا و سکه در بازار امروز ۲۳ دی ۱۳۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا پس از ۵ روز کاهش دوباره روند صعودی به خود گرفت. در حال حاضر قیمت انس جهانی طلا با ۶۳ صدم درصد افزایش به ۱۸۵۸ دلار رسیده است. در بازار طلا و سکه ایران هم روند قیمت‌ها امروز صعودی بود.

به گزارش فرادید، بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۸۰ هزار تومانی به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با ارزش ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان فروخته شده است.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. قیمت هر مثقال طلا ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، به چهار میلیون و ۷۷۰ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلا ۱۸ عیار نیز بدون تغییر به یک میلیون و ۱۰۱ هزار تومان رسیده است.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

در بازار امروز ارز نرخ‌ها تغییر محسوسی نداشتند. نرخ دلار امروز در بازار آزاد با ۲۵ صدم درصد افزایش نسبت به روز گذشته به ۲۵ هزار تومان تومان رسید. البته قیمت یورو با ۷ صدم درصد کاهش روبرو شد و به ۳۰ هزار و ۱۰۲ تومان رسید. ارز اروپایی یورو روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۲ فروخته می‌شد.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار تومان خریدار می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۲۵۵ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی امروز برخلاف روز‌های گذشته خبر از تغییر‌های چندباره قیمت دلار و یورو نبود. نرخ خرید و فروش دلار در صرافی ملی امروز به ترتیب به ۲۴ و ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان محسوس با بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۳۳۰ خریداری  با نرخ ۳۰ هزار و ۱۸۰ به فروش می‌رسید.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟
 
در میان ارز‌های پرطرفدار لیر و درهم بدون تغییر نسبت به قیمت‌های معاملاتی روز گذشته خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۸۵ تومان و ۳ هزار و ۳۳۵ تومان رسیده است.

اما قیمت پوند با افزایش یک درصدی از سی و سه هزار و ۹۰۰ تومان در روز گذشته به ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان در روز جاری رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار تومان خریداری شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه