مادر بیمار دخترش را در خواب کشت
جنایت هولناک در ملارد

مادر بیمار دخترش را در خواب کشت

وقتی همه خوابیدند با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم اول دختر کوچکم را کشتم بعد رفتم به اتاقی که دختر و نوه‌ام خوابیده بودند اول یک ضربه به پهلوی نوه‌ام زدم بعد دختر دیگرم فرزانه را با چاقو زدم و می‌خواستم همه را بکشم.
کد خبر: ۸۹۴۲۴
بازدید : ۱۰۹۲۷
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۲
مادر متهم به قتل
 

زن افغانستانی نیمه شب با چاقو به دو دخترش در خواب حمله کرد و در این اقدام هولناک دختر ۱۱ ساله‌اش به قتل رسید.حدود ساعت ۳ بامداد سه‌شنبه مأموران پلیس ۱۱۰ از حمله زنی میانسال به فرزندانش در خانه شان با خبر شده و بلافاصله به محل حادثه در ملارد رفتند.

مأموران به محض ورود با پیکر خونین دو کودک و زنی جوان رو به رو شدند و مادر خانواده به نام طاهره ۴۷ ساله که عامل این حمله خونین و از اتباع افغانستان بود دستگیر شد.

پس از انتقال مجروحان به بیمارستان مشخص شد محدثه ۱۱ ساله به علت شدت جراحت و خونریزی به قتل رسیده است، اما فرزانه ۲۳ ساله و دختر کوچکش از مرگ نجات یافتند. داماد خانواده که تنها شاهد این ماجرا بود به مأموران گفت: مادرزنم طاهره بیماری روانی دارد و دارو مصرف می‌کند.
 
او قبلاً یک بار ازدواج کرده و طلاق گرفته بود و از این ازدواج دو دختر دارد دختر بزرگش چندی قبل به همراه شوهرش به کشور سوئد مهاجرت کردند. مدتی بعد هم با مردی دیگر ازدواج کرد، اما وقتی محدثه را باردار بوده شوهرش او را رها کرده و به افغانستان برگشته بود.
 
او هم با فرزندانش تنها در ملارد زندگی می‌کرد. وضع مالی خوبی نداشتند، اما از وقتی که به بیماری اعصاب مبتلا شده بود وضع زندگی شان خیلی به هم ریخته بود. وقتی من با فرزانه ازدواج کردم او و محدثه به خانه ما آمدند و با ما زندگی می‌کردند؛ چند ماه قبل مادرزنم حدود ۲۵ روز در بیمارستان روانی بستری شد و بعد از مرخصی هم باید مدام دارو مصرف می‌کرد، اما انگار چند شب بود که داروهایش را نمی‌خورد.

وی درباره این حادثه هولناک گفت: حدود ساعت ۱ نیمه شب من و همسر و دختر کوچکم در اتاق خوابیده بودیم که ناگهان با صدای گریه دخترم از خواب بلند شدم اتاق تاریک بود ناگهان مادر زنم را دیدم که با چاقو بالای سر همسرم ایستاده تا به خودم بیایم همسرم را زد من به زحمت چاقو را از او گرفتم در حالی که همسرم را زخمی کرده بود چراغ اتاق را روشن کردم و دیدم دخترم را هم زده است.
 
بعد به اتاق دیگر رفتم که محدثه - خواهرزنم خوابیده بود- وقتی لامپ اتاق را روشن کردم دیدم که دختر بیچاره غرق در خون در رختخوابش افتاده است. زن میانسال که توسط مأموران پلیس بازداشت شده بود به کلانتری منتقل شد، اما این زن در بازجویی‌ها پس از اقرار به جنایتی که مرتکب شده بود مدعی شد از کاری که انجام داده اصلاً ناراحت و پشیمان نیست.

این متهم درباره انگیزه خود از این جنایت گفت:سال‌ها پیش شوهرم مرا رها کرد و رفت من برای بزرگ کردن این سه دختر خیلی سختی کشیدم به همین خاطر هم بیمار شدم. پول نداشتیم گرسنه بودیم خانه‌ام سرد بود؛ از این شرایط خسته شده بودم چند وقتی بود که تصمیم گرفته بودم همه خانواده‌ام را بکشم تا از این همه بدبختی راحت شویم.
 
وقتی همه خوابیدند با چاقویی که از آشپزخانه برداشته بودم اول دختر کوچکم را کشتم بعد رفتم به اتاقی که دختر و نوه‌ام خوابیده بودند اول یک ضربه به پهلوی نوه‌ام زدم بعد دختر دیگرم فرزانه را با چاقو زدم و می‌خواستم همه را بکشم.

این متهم هم اکنون برای بازجویی‌های بیشتر و تکمیل پرونده در اختیار کارآگاهان جنایی پلیس غرب استان تهران قرار دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه