قتل عام خانوادگی به دست داماد

قتل عام خانوادگی به دست داماد

متاسفانه عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده منجر شد تا این فرد علاوه بر مجروح کردن پدر زن، سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر همسر و یک خانم دیگر را که مهمان این خانواده بوده است به قتل برساند.
کد خبر: ۸۹۴۲۵
بازدید : ۱۰۹۱۵
۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۹
همسرکشی
 

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان از قتل سه نفر از اعضای یک خانواده به دست داماد در این شهر خبر داد. مهدی شمس آبادی افزود: شامگاه دوشنبه گذشته مشاجره لفظی و اختلاف خانوادگی منجر به تیراندازی در یک خانواده در زاهدان اطلاع رسانی شد که بلافاصله تیم‌های ویژه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که داماد خانواده به علت اختلافات داخلی و خانوادگی به وسیله یک قبضه سلاح شکاری به سمت پدر زن خود شلیک و وی را مجروح کرده است و پس از انتقال وی به بیمارستان از خروج دیگر اعضای خانواده نیز خودداری می‌کند.

به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان، ماموران انتظامی و امنیتی حاضر در محل با استفاده از شیوه‌های تخصصی و مشاوره‌ای و پس از ساعتی گفتگو موفق شدند ضارب را وادار به تسلیم کنند که این فرد هم‌اینک در بازداشت به سر می‌برد.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده منجر شد تا این فرد علاوه بر مجروح کردن پدر زن، سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر همسر و یک خانم دیگر را که مهمان این خانواده بوده است به قتل برساند.

شمس آبادی تاکید کرد: قوه قضاییه قطعا با این قبیل افراد که منجر به برهم زدن نظم و امنیت عمومی می‌شوند برخورد قاطع می‌کند.
 
منبع: روزنامه خراسان
برچسب ها: قتل عام همسرکشی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه