قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز جمعه ۲۶ دی ماه ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز جمعه ۲۶ دی ماه ۹۹

قیمت بیت کوین در حال حاضر به ۳۸ هزار و ۴۰۰ دلار معادل ۹۲۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۳۱ دلار رسیده که معادل ۲۹ میلیون و ۸۰۰ تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۹ سنت معادل ۷ هزار تومان معامله می‌شود.
کد خبر: ۸۹۴۹۱
بازدید : ۷۱۲۳
۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل امروز جمعه ۲۶ دی ماه ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اواخر هفته گذشته به ۴۱ هزار دلار رسیده بود، حالا در آخرین روز هفته جاری به ۳۸ هزار و ۴۰۰ معادل ۹۲۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۳۱ دلار رسیده است که معادل ۲۹ میلیون و ۸۰۰ تومان است. رپیل نیز همچنان در بازه قیمتی ۲۹ سنت معادل ۷ هزار تومان معامله می‌شود.

به گزارش فرادید، قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۳۴۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۱۸ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است.  این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۶۱ درصدی توانسته تا کانال ۱۲۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۰ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۰۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۴۲۲ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۲۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۲۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل پس از جنجال بورس آمریکا

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت.  

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه