قسمت پنجم سریال قورباغه؛ در انتظار غافلگیری جدید

اگر شما هم جزو دنبال‌کنندگان پر و پاقرص سریال قورباغه هستید، بدون شک امروز دوشنبه منتظر پخش و تماشای قسمت پنجم سریال قورباغه هستید. چرا که در دقایق پایانی قسمت چهارم، اتفاقی رقم خورد که بیننده را برای تماشای قسمت بعدی مشتاق می‌کرد.
کد خبر: ۸۹۵۸۸
بازدید : ۴۰۸۹
۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۴

قسمت پنجم سریال قورباغه

فرادید| سریال قورباغه که امروز قسمت پنجم آن پخش می‌شود، ابتدا با اسم کارگردانش هومن سیدی و بازیگرانش همچون نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولت شاهی، نوید پورفرج، فرشته حسینی و تنی چند دیگر بر سر زبان‌ها انداخت. در جنجال کشمکش‌های اجازه پخش و توقیف بینندگان مشتاق شدند که هرچه زودتر قورباغه را تماشا کنند. اشتیاقی که بعد از پخش چهار قسمت و رسیدن به قسمت پنج همچنان برای بسیاری از مخاطبان ادامه دارد.

به گزارش فرادید؛ قسمت ابتدایی سریال قورباغه توانست رکورد تماشای آنلاین را در ۲۴ ساعت اول بشکند. قسمت‌های دوم و سوم سریال قورباغه هر کدام داستانی متفاوت در عین حال پیوسته به هم داشتند و قسمت چهارم سریال قورباغه هم بیشتر در شهر رشت می‌گذشت و حال و هوایی متفاوت با قسمت‌های قبل داشت.


پلتفرم نماوا سریال قورباغه را با داستان عجیبی که دارد و برای گروه سنی +۱۸ سال تولید شده، جزو پربیننده‌ترین برنامه‌هایش معرفی کرده است.

مخاطبان ناراضی سریال قورباغه

در سوی دیگر مخاطبانی هستند که اصلا از فیلم‌نامه، فضا و حتی بازی بازیگران سریال راضی نیستند و امیدوارند که در قسمت‌های بعدی قورباغه ضعف‌هایش جبران شود و داستان حداقل کمی با عقل جور در بیاید.

کارگردانی قورباغه حرفی برای گفتن دارد

به گزارش فرادید؛ آنچه در سریال قورباغه چشمگیر و درخشان است، شیوه جدید کارگردانی و تصویربرداری است که در قسمت چهارم پررنگ‌تر هم می‌شود. نقطه قوتی که مخالفان هم به آن امید بسته‌اند تا ضعف‌های داستان را جبران کند. البته اگر ضعفی وجود داشته باشد.
 
نظرات بینندگان
آخرین اخبار

پیشنهاد ویژه