قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل شنبه ۴ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۳۳ هزار و ۱۶۶ معادل ۷۹۸ میلیون و ۶۴۸ هزار تومان رسید. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۵۹ دلار رسیده که معادل ۳۰ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۷ سنت معادل ۶ هزار و ۷۱۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۱۲۰ تومان رسید.
کد خبر: ۸۹۷۳۵
بازدید : ۳۶۵۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
قیمت روز بیت کوین، اتریوم و ریپل شنبه ۴ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۳۳ هزار و ۱۶۶ معادل ۷۹۸ میلیون و ۶۴۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۲۵۹ دلار رسیده است که معادل ۳۰ میلیون و ۳۱۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۷ سنت معادل ۶ هزار و ۷۱۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۱۲۰ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۹۷ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۲۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است.  این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۹۰ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۴ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۱۹ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۸۷ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت.  

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل ۲۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۴ میلیارد و ۷۷۷ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۴ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل در روز شنبه 4 بهمن تا ساعت 10:20

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

33.166

798 میلیون و 648 هزار تومان 

اتریوم

1259

30 میلیون و 316 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 120 تومان

ریپل

 0.278

 6 هزار و 714 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین