نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۴ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۴ بهمن ۹۹

در ادامه برگشت قیمت دلار، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت مواجه شد و به کانال ۲۳ هزار تومان بازگشت. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش ۵۰۰ تومانی نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز همزمان با دلار تغییر حدود ۶۰۵ تومانی تومانی را تجربه کرد و و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر صبح امروز به قیمت ۲۷ هزار و ۴۵۵ تومان به فروش می‌رفت. همچنین سکه طرح جدید با کاهش ۱.۳۶ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۰۳ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان فروخته شده است.
کد خبر: ۸۹۷۵۵
بازدید : ۴۰۳۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۴ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا پس از چند روز صعود، حالا عقب گردی ۱۵ دلاری نسبت به روز گذشته داشته و به ۱۸۷۰ دلار رسیده است. البته همزمان با نزول قیمت در بازار انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران نیز با افت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از ۱ درصد تا ۱.۷۹ درصد ریزش قیمت را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز عصر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۳۶ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۰۰  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) نیز با کاهش ۱.۰۳ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان فروخته شده است.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۲۴ درصد کاهش به چهار میلیون و ۴۳۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۱.۱۷ درصدی به یک میلیون و ۲۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

در ادامه برگشت قیمت دلار، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت مواجه شد و به کانال ۲۳ هزار تومان بازگشت. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش ۵۰۰ تومانی نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز همزمان با دلار تغییر حدود ۶۰۵ تومانی تومانی را تجربه کرد و و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر صبح امروز به قیمت ۲۷ هزار و ۴۵۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۲ هزار و ۹۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۷ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز شنبه تعیین شد. نرخ خرید و فروش دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۱ هزار و ۹۳۰  و ۲۲ هزار و ۴۳۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۶ هزار و ۸۵۰ خریداری و با نرخ ۲۷ هزار و ۳۰۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۴۲۸ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۱۴۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۴۰۰ تومان و ۳ هزار و ۱۲۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و یک هزار و ۹۰۰ هزار تومان خریداری شد.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین