قیمت بیت کوین، امروز ۹۹/۱۱/۰۵

قیمت بیت کوین، امروز ۹۹/۱۱/۰۵

قیمت بیت کوین با احتساب ۱.۳۷ درصد کاهش، امروز ۵ بهمن ۱۳۹۹ به ۳۱,۸۶.۶ دلار رسید که معادل ۷۵۲,۰۳۴,۷۳۳ تومان است.
کد خبر: ۸۹۷۶۲
بازدید : ۳۴۸۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۲
بیت کوین
 
فرادید| بر اساس نمودار‌های لحظه‌ای قیمت، امروز ۵ بهمن ۱۳۹۹ قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته با کاهش ۱.۳۷ درصدی روبه رو شد. به این ترتیب قیمت هر واحد بیت کوین به ۳۱,۸۶.۶ دلار معادل ۷۵۲,۰۳۴,۷۳۳ تومان رسید و حجم مبادلات روزانه آن ۴۶.۷۷ میلیارد دلار است.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۹۹ (۰۸ January ۲۰۲۱) معادل ۴۱،۹۴۱.۵۶ دلار بوده که همینک %۲۴.۰۶ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.بیت کوین بعد از ریزش‌های اخیر خود نتوانسته از مرز ۳۴ هزار دلار عبور کند و در محدوده قیمتی ۳۰ تا ۳۳ هزار دلار نوسان دارد.

به گزارش فرادید در روز‌های ۲۱ و ۲۲ ژانویه بیت کوین ۱۰ درصد کاهش قیمت را تجربه کرد و این باعث نگرانی معامله گران شده است که مبادا فاز اصلاحی این رمز ارز محبوب آغاز شود و قیمت‌ها هر چه بیشتر نزول کند.

همزمان با این اتفاقات، سرمایه‌گذاران به محدوده ۳۰،۰۰۰ دلار چشم دوخته‌اند. ویل‌مپ (Whalemap)، پلتفرم تحلیلی ارز‌های دیجیتال، معتقد است که این محدوده از اهمیت بسیاری برخوردار است و سقوط قیمت به زیر این ناحیه، ممکن است باعث نزدیک‌شدن بیت کوین به محدوده ۲۰،۰۰۰ دلاری شود.

در حال حاضر ۶۹ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیتکوین و ۱۳ درصد در اختیار اتریوم است. بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله گران بر بستر بلاک چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.

در بررسی بازار سایر ارز‌های دیجیتال، اتریوم با رشد ۱.۱۵ درصدی به ۱۲۴۱.۴۳ دلار رسید و قیمت تتر در همان محدود ۱.۰۰ دلار باقی ماند اگرچه با کاهش ۰.۰۴ درصدی همراه بوده است.
 
جدول قیمت روز بیت کوین
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین