قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۶ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۳۳ هزار و ۲۱۷ معادل ۷۸۵ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۴۱۷ دلار رسیده است که معادل ۳۳ میلیون و ۵۱۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۷ سنت معادل ۶ هزار و ۵۱۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۶۷۰ تومان رسید.
کد خبر: ۸۹۸۳۵
بازدید : ۴۰۳۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۶ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۳۳ هزار و ۲۱۷ معادل ۷۸۵ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۴۱۷ دلار رسیده است که معادل ۳۳ میلیون و ۵۱۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۷ سنت معادل ۶ هزار و ۵۱۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۶۷۰ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۹۰ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۰۰ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۷۶۸ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۶۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۲۷ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۳۳۹ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیست به ۲۷ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۲۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۴ میلیارد و ۹۱۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز دوشنبه 6 بهمن تا ساعت 15:20

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

33.217

785 میلیون و 590 هزار تومان 

اتریوم

1417

33 میلیون و 516 هزار تومان

تتر

1

23 هزار و 670 تومان

ریپل

 0.275

 6 هزار و 513 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین