گم‌شده‌ای که ۱۸ روز با خوردن قارچ زنده ماند

گم‌شده‌ای که ۱۸ روز با خوردن قارچ زنده ماند

وبر سه روز را در اتومبیل گذرانده، سپس آبش تمام می‌شود و پای پیاده راه می‌افتد. بعد گم می‌شود، اما در نزدیکی یک سد می‌ماند و با "خوابیدن روی زمین و نوشیدن آب سد و خوردن قارچ" زنده مانده است.
کد خبر: ۸۹۸۴۱
بازدید : ۴۲۲۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
وبر؛ گمشده استرالیایی
 

مردی که به مدت ۱۸ روز در استرالیا مفقود بود، پیدا شد پلیس استرالیا می‌گوید مردی که ۱۸ روز پیش گم شده بود، پیدا شده است. این مرد با خوردن قارچ و آب سد دوام آورده بود.

پلیس پس از مفقود شدن رابرت وبر ۵۸ ساله در ایالت کوئینزلند، جستجو را آغاز کرد، ولی هفته پیش دست از تلاش کشیده بود. به گفته پلیس، صاحب یک ملک امروز (یکشنبه) وبر را در نزدیکی یک سد یافته است. رسانه‌های استرالیا صاحب این ملک را یک سیاستمدار محلی دانسته‌اند

پلیس گفت وبر "از اینکه در معرض آب و هوای بد بوده، اذیت شده"، ولی سالم و حالش خوب است.

رابرت وبر آخرین بار ششم ژانویه دیده شده بود که با سگش از هتلی در شهر کیلکیوان بیرون می‌رفت. او وقتی ماشینش پلیس پس از مفقود شدن رابرت وبر ۵۸ ساله در ایالت کوئینزلند، جستجو را آغاز کرد، ولی هفته پیش از تلاش دست کشیده بود. در گل و لای یک مزرعه گیر کرد، دچار مشکل شد.

پلیس گفت وبر سه روز را در اتومبیل گذرانده، سپس آبش تمام می‌شود و پای پیاده راه می‌افتد. بعد گم می‌شود، اما در نزدیکی یک سد می‌ماند و با "خوابیدن روی زمین و نوشیدن آب سد و خوردن قارچ" زنده مانده است.

وقتی پلیس او را نیافت جستجوی گسترده هوایی و زمینی را متوقف کرد، اما به مالکان و پلیس محلی گفته شد هوشیار و مراقب باشند. بنا به گزارش‌ها تونی پرت، نماینده محلی و همسرش، یکشنبه بعد از اینکه ماشین وبر را در مزرعه خود پیدا کردند، خودش را سه کیلومتر دورتر یافتند.

پرت به شبکه 'ای‌بی‌سی ' گفت "او زیر درختی نزدیک یک سد نشسته بود و برای ما دست تکان می‌داد. ما هفته گذشته به کرات از این سد رد شده بودیم. وقتی او را آنجا دیدیم فوق‌العاده بود". سگ آقای وبر هنوز پیدا نشده است.
منبع: بی بی سی
برچسب ها: استرالیا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین