‌پایانِ رسول‌پناه در پرسپولیس

حالا رسول‌پناه، از هیئت‌مدیره هم کنار گذاشته شده و بخشی از تاریخ پرسپولیس شده است؛ بخشی که پرسپولیسی‌ها، خیلی آن را دوست نداشتند.
کد خبر: ۸۹۸۷۵
بازدید : ۱۰۸۴
۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
مهدی رسول پناه از پرسپولیس جدا شد
 

مهدی رسول‌پناه، رئیس هیئت‌مدیره پرسپولیس، رسما از این باشگاه جدا شد؛ خبری که مطمئنا یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم را خوشحال خواهد کرد. گل‌محمدی پس از دربی تهران به‌خاطر فروش بشار، حملات سنگینی به رسول‌پناه داشت و خواهان جدایی او بود.

بلافاصله، فیلم‌های جدیدی از اظهارات رسول‌پناه منتشر شد و اوضاع را برای او بدتر کرد. وزارت ورزش، استعفای رسول‌پناه را که بار‌ها تکذیب شده بود، پذیرفت و علاوه بر او، رغبتی، دیگر عضو جنجالی هیئت‌مدیره هم این باشگاه را ترک کرد.

جعفر سمیعی، مدیرعامل پرسپولیس و سیدمجید صدری، اعضای تازه هیئت‌مدیره باشگاه هستند. اعضایی که باید در روز‌های پر از مشکلات مالی، بتوانند شرایط تیم را تغییر دهند. از زمان جدایی اجباری گرشاسبی از صندلی مدیریت پرسپولیس، مدیرعاملی این باشگاه دیگر یک شغل عادی نبوده و هیچ‌کدام از مدیرانش هم جدایی ساده‌ای نداشتند.
 
ایرج عرب جانشین گرشاسبی به‌خاطر جدایی برانکو، مدیرعامل محبوبی برای پرسپولیسی‌ها نبود. فشار روی او آن‌قدر ادامه پیدا کرد تا جایش را به انصاری‌فرد داد. انصاری‌فرد هم با خرید اوساگونا و جدایی کالدرون دوران کم‌حاشیه‌ای در پرسپولیس نداشت.
 
پس از جدایی او، انتشار فاکتور‌های خرید کت‌و‌شلوارش، در رسانه‌ها سروصدای زیادی به پا کرد. مهدی رسول‌پناه را، اما می‌توان جنجالی‌ترین مدیرعامل پرسپولیس بعد از حمیدرضا سیاسی دانست. رسول‌پناه رابطه خوبی با گل‌محمدی نداشت. در دوران او شش بازیکن کلیدی پرسپولیس جدا شدند و خرید‌های بزرگی انجام نشد.
 
در نهایت انتشار فایل تصویری او علیه سرمربی و اعضای باشگاه، تیر خلاص را به مدیرعاملی او زد. حالا رسول‌پناه، از هیئت‌مدیره هم کنار گذاشته شده و بخشی از تاریخ پرسپولیس شده است؛ بخشی که پرسپولیسی‌ها، خیلی آن را دوست نداشتند.
برچسب ها: پرسپولیس فوتبال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه