قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۳۱ هزار و ۶۰۶ معادل ۷۸۲ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۰۰ دلار رسیده است که معادل ۳۲ میلیون و ۱۷۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۵ سنت معادل ۶ هزار و ۳۳۵ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۷۷۶ تومان رسید.
کد خبر: ۸۹۹۷۲
بازدید : ۳۸۲۰
۰۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز پنج شنبه ۹ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در ششمین روز هفته به ۳۱ هزار و ۶۰۶ معادل ۷۸۲ میلیون و ۲۵۹ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۰۰ دلار رسیده است که معادل ۳۲ میلیون و ۱۷۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۲۵ سنت معادل ۶ هزار و ۳۳۵ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۷۷۶ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۳۹ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۱۷۰ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۳۴ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۴۸ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۷۷ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۶۲ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۲۵ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۲۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۵ میلیارد و ۴۰۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۴ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز پنج شنبه 9 بهمن تا ساعت 13:50

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

31.606

782 میلیون و 259  هزار تومان 

اتریوم

1300

32 میلیون و 178 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 776 تومان

ریپل

 0.256

 6 هزار و 471 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین