پشیمانی مسعود فروتن از طلاق همسرش در دورهمی

پشیمانی مسعود فروتن از طلاق همسرش در دورهمی

مسعود فروتن که مهمان برنامه دورهمی بود درباره پشیمانی از طلاق همسرش گفت: بعد از چند سال ما از هم جدا شدیم، البته اگر عقل حالا را داشتم و اتفاقات بعدی را پیش‌بینی می‌کردم، فکر نمی‌کردم باید جدا شوم چراکه با اولین تنش‌ها فکر کردم مگر چند سال زندگی می‌کنیم که باید تحمل کنم.
کد خبر: ۹۰۰۰۳
بازدید : ۲۱۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۹
مسعود فروتن، مهمان دورهمی

صحبت‌های مسعود فروتن مهمان برنامه دورهمی درباره پشیمانی از طلاق همسرش به شبکه‌های اجتماعی کشید. فروتن کارگردان، مجری و هنرپیشه تلویزیونی روز نهم بهمن مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود و صحبت‌هایی کرد که شنیدنشان خالی از لطف نیست.

با پنج‌زاری کتاب‌خوان شدم

معسود فروتن گفت: «در خانواده‌ام، مطالعه جا افتاده بود. یک‌بار پدرم از من خواست کتاب بینوایان را بخوانم و آخر هفته از من پرسید و وقتی دید خوب خوانده‌ام، پنج‌زار (ریال) هدیه داد و همین موضوع باعث شد که من کتاب خواندن را ادامه دهم.»

او ادامه داد: «در کودکی در شهرستان دماوند بودیم و در مدرسه تئاتر کار می‌کردیم. این علاقه به ادبیات و هنر از همان بچگی در من وجود داشت. برای همین بعد از سربازی، در مدرسه آموزش عالی سینما و تلویزیون، کارگردانی و در هنر‌های دراماتیک، سینما خواندم.»

عقل الانم را داشتم طلاق نمی‌گرفتم

فروتن درباره ازدواجش گفت: «۲۵ ساله بودم و در تلویزیون تبریز کار می‌کردم. نیاز به یک گوینده داشتیم و دختر جوانی برای تست آمد و از او تست گرفته شد. بعد از مدتی باهم ازدواج کردیم و حاصل آن یک دختر است که الان پزشک است.»

او افزود: «بعد از چند سال ما از هم جدا شدیم، البته اگر عقل حالا را داشتم و اتفاقات بعدی را پیش‌بینی می‌کردم، فکر نمی‌کردم باید جدا شوم چراکه با اولین تنش‌ها فکر کردم مگر چند سال زندگی می‌کنیم که باید تحمل کنم. اما بعد فهمیدم که با همین تحمل‌ها زندگی فرم می‌گیرد.»

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه