نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۲.۸۱ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۱۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۶ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند کاهش قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر حدود ۱۰۰۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۹۲۰ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۰۰۱۵
بازدید : ۲۹۶۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا به سرعت کمتر به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر روی سطح ۱۸۴۷ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند نزولی آهسته انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران نیز با افزایش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۹۶ صدم تا ۲.۸۱ درصد مثبت را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۲.۸۱ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۱۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۶ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۱۰۰ تومان و ۴ میلیون و ۵۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۳۵ صدم درصد افزیش به چهار میلیون و ۷۱۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۱.۴۶ درصدی به یک میلیون و ۸۸ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند کاهش قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۶۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر حدود ۱۰۰۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۹۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۹۱۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۷۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۷۲۰ و ۲۲ هزار و ۹۲۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۹۴۰ خریداری و با نرخ ۲۸ هزار و ۸۰۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۹۰ تومان و ۳ هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۶۰۰ هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین