قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۳۴ هزار و ۲۰۵ معادل ۸۴۶ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۴۶ دلار رسیده است که معادل ۳۳ میلیون و ۳۳۴ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۳۱ سنت معادل ۷ هزار و ۹۱۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۷۶۷ تومان رسید.
کد خبر: ۹۰۰۱۷
بازدید : ۲۹۷۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۹
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۱۱ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۳۴ هزار و ۲۰۵ معادل ۸۴۶ میلیون و ۵۸۸ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۴۶ دلار رسیده است که معادل ۳۳ میلیون و ۳۳۴ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۳۱ سنت معادل ۷ هزار و ۹۱۱ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۷۶۷ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۶۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۰۷ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۶۴۳ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۵۴ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۷۹ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۵۱ درصدی را تجربه کند. همچنین  تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۲۵ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۲۶ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۶ میلیارد و ۳۴۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۵ میلیارد و ۵۱۰ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۴ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز شنبه 11 بهمن تا ساعت 14:30

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

34.205

846 میلیون و 588 هزار تومان 

اتریوم

1346

33 میلیون و 334 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 767 تومان

ریپل

 0.319

 7 هزار و 911 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین