نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۰۹ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۴ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند رشد قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر حدود ۲۷۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۵۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۹۵ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۱۲۳
بازدید : ۴۸۰۶
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۳
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۶۰ دلار قرار دارد. البته در مقابل روند افزایشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران نیز با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۳۴ صدم تا ۱.۳۱ درصد منفی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۰۹ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۴ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۲۵۰ تومان و ۴ میلیون و ۱۷۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴۲ صدم درصد کاهش به چهار میلیون و ۷۷۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۳۴ درصدی به یک میلیون و ۱۰۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند رشد قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم همزمان با افزایش قیمت دلار تغییر حدود ۲۷۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۵۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۹۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۳۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۳۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۸۷۰ و ۲۳ هزار و ۴۲۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۵۰۰ خریداری و با نرخ ۲۸ هزار و ۹۵۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز به ترتیب با افزایش و کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۴۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۴۵ تومان و ۳ هزار و ۳۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و سه هزار و ۵۰۰ هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین