قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۳۴ هزار و ۱۹ معادل ۸۴۸ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۲۶ دلار رسیده است که معادل ۳۳ میلیون و ۱۰۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۷۰ سنت معادل ۱۷ هزار و ۶۵۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۹۶۵ تومان رسید.
کد خبر: ۹۰۱۲۴
بازدید : ۴۹۳۰
۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که اوایل دی ماه به ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رسیده بود، حالا هم قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۳۴ هزار و ۱۹ معادل ۸۴۸ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۳۲۶ دلار رسیده است که معادل ۳۳ میلیون و ۱۰۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۷۰ سنت معادل ۱۷ هزار و ۶۵۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۴ هزار و ۹۶۵ تومان رسید.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۲۶۱ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۱۹۷ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال ۱۹ دی ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۴۱ هزار و ۹۴۱ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۹۳ درصدی توانسته تا کانال ۱۴۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۵۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۸۱ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۳۴ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۳۶۶ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۳۶۶ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل و تتر

ارز دیجیتال ریپل که سومین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول یک ماه اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۷۰ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۲۶ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۲۶ میلیارد و ۶۰۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۲۷ میلیارد و ۲۰۸ میلیون می‌رسد. تتر طی هفته گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز دوشنبه 13 بهمن تا ساعت 15:00

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت به تومان

 بیت کوین 

34.019

848 میلیون و 775 هزار تومان 

اتریوم

1326

33 میلیون و 106 هزار تومان

تتر

1

24 هزار و 965  تومان

ریپل

 0.7070

17 هزار و 653 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین