پاسخ محمدحسین مهدویان کارگردان فیلم شیشلیک به سؤال تند مخاطب

در نشست رسانه‌ای فیلم شیشلیک در برج میلاد، رضا عطاران، پژمان جمشیدی، امیر مهدی ژوله، ژاله صامتی و ... حضور داشتند، اما مهدویان با تماس تصویری در جریان گفتگو‌ها قرارگرفت.
کد خبر: ۹۰۱۶۲
بازدید : ۲۵۰۵
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
محمدحسین مهدویان
 
فرادید| در دومین روز از جشنواره فیلم فجر، فیلم شیشلیک به کارگردانی محمدحسین مهدویان در سانس دوم به نمایش گذاشته شد. این فیلم تجربه‌ای تازه برای مهدویان در ژانر کمدی محسوب می‌شود.

کنار هم قرار گرفتن نام محمدحسین مهدویان با امیرمهدی ژوله و بازیگرانی، چون رضا عطاران و پژمان جمشیدی یک اتفاق دور از ذهن است که پیش از آن تصورش هم برای اهل سینما و نقد قابل تصور نبود.

در نشست رسانه‌ای این فیلم در برج میلاد، رضا عطاران، پژمان جمشیدی، امیر مهدی ژوله، ژاله صامتی و ... حضور داشتند، اما مهدویان با تماس تصویری در نشست خبری شرکت کرد.
 
به گزارش فرادید؛ در جریان گفتگوها و پرسش و پاسخ از مهدویان، خبرنگاری از او پرسید آیا قبول دارید که یک شیشلیک‌خور حرفه‌ای هستید؟ گاهی شیشلیک سپاه و نهادهای انقلابی نظام را می‌خورید و گاهی شیشلیک جریان روشنفکری را؟ آیا این فیلم شروع پایان سفارشی سازی مهدویان است؟

مهدویان در پاسخ بیان کرد: به هر حال برخی حرف‌ها برای خود بازار دارد من به تک تک فیلم‌هایم علاقه دارم، فیلم‌های مهمی بوده‌اند هر کدام در سینما دیده شده‌اند از هرکدام از فیلم‌هایم انرژی می‌گیریم یاد گرفته‌ام این اظهار نظر‌ها تلاش مذبوحانه برای کشاندن ترمز من و گرفتن انرژی من است، اما من ناراحت نمی‌شوم.
 
پاسخ مهدویان به خبرنگاران
در ادامه  محمدرضا مقدسیان مجری نشست رسانه‌ای، پرسش یکی از خبرنگاران را توهین دانست و آن را قرائت نکرد. این اتفاق با گلایه شدید خبرنگار یادشده مواجه شد. 

 

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
پیشنهاد ویژه