عذرخواهی عادل فردوسی پور بابت اتفاقات جشنواره فجر

عذرخواهی عادل فردوسی پور بابت اتفاقات جشنواره فجر

عادل فردوسی پور گفت: درست این بود که این کار را نمیکردم. مدت‌ها پرویز خان پرستویی را ندیده بودم یک لحظه ناخوداگاه پروتکل‌ها فراموش شد از این بابت عذرخواهی می‌کنم.
کد خبر: ۹۰۱۷۲
بازدید : ۵۴۸۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
عادل فردوسی در جشنواره فجر
 
فرادید| عادل فردوسی پور که در اولین روز از جشنواره فیلم فجر برای اکران فیلم "بی همه چیز" در کاخ جشنواره حضور داشت به دلیل رعایت نکردن پروتکل بهداشتی در لحظه دیدن پرویز پرستویی عذرخواهی کرد.

انتشار تصاویری از رو بوسی عادل فردوسی پور و پرویز پرستویی موجب انتقاد کاربران در فضای مجازی شد. همچنین در این تصاویر فردوسی پور به همراه چند بازیگر، برای انداختن عکس یادگاری روی فرش قرمز، ماسک‌های خود را برداشتند و بدون رعایت فاصله اجتماعی مقابل دوربین عکاسان ژست گرفتند.

 
 عادل فردوسی پور و پرویز پرستویی
به گزارش فرادید به نقل از خبر آنلاین؛ فردوسی پور نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده و عذرخواهی کرده است: "فیلم بی همه چیز را دیدم و به نظرم فیلم خوبی بود. در تمام مدت ماسک روی صورتم بود به جز زمانی که عکاسان برای عکس گفتند که ماسک را برداریم. "

او همچنین گفت:"درست این بود که این کار را نمیکردم. مدت‌ها پرویز خان پرستویی را ندیده بودم یک لحظه ناخوداگاه پروتکل‌ها فراموش شد از این بابت عذرخواهی می‌کنم. "
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین