ویدئو/ خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم تک تیرانداز

ویدئو/ خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم تک تیرانداز

فیلم سینمایی تک تیرانداز برشی از حضور شهید عبدالرسول زرین تک‌تیرانداز قهرمان ایرانی در دفاع مقدس است. کامبیزدیرباز در نقش اصلی فیلم و در نقش شهید رسول زرین و یا همان بهترین تک تیرانداز جنگ‌های معاصر بازی کرده است.
کد خبر: ۹۰۱۹۱
بازدید : ۱۳۶۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
کامبیز دیرباز
 

در سومین روز از جشنواره فجر، اولین فیلم جنگی این دوره در سالن اهالی رسانه جشنواره سی و نهم به نام "تک تیرانداز" اکران شد.

فیلم سینمایی "تک تیرانداز" برشی از حضور شهید عبدالرسول زرین تک‌تیرانداز قهرمان ایرانی در دفاع مقدس است. کامبیزدیرباز در نقش اصلی فیلم و در نقش شهید رسول زرین و یا همان بهترین تک تیرانداز جنگ‌های معاصر بازی کرده است.

علی غفاری کارگردان فیلم، در جشنواره سی و یکم با فیلم «استرداد» نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی شد و فیلم توانست ۴ سیمرغ بلورین بهترین فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد، بهترین جلوه‌های ویژه میدانی و بهترین تدوین را بگیرد.

نکته قابل توجه درباره فیلم این است که این فیلم جنگی تنها فیلمی است که در سه روز اول جشنواره در سالن اهالی رسانه اکران شده و هیچ بازیگر خانم در آن حضور ندارد. درواقع تمامی عوامل مقابل دوربین این فیلم –به دلیل شرایط موضوع- مردان هستند.

علی غفاری کارگردان "تک‌تیرانداز" اولین نفری است که در نشست صحبت کرد.
 
خلاصه و حواشی نشست خبری فیلم" تک تیرانداز"
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه