اخبار حوادث روز، ۹۹/۱۱/۱۵

اخبار حوادث روز، ۹۹/۱۱/۱۵

در اخبار حوادث روز ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹ گزارشی می‌خوانیم از خبر مرگ مشکوک زن جوان که به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد. معاینات اولیه متخصصان اورژانس نشان می‌داد علت مرگ بر اثر کمبود اکسیژن بوده است.
کد خبر: ۹۰۲۰۲
بازدید : ۱۰۰۸۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
حوادث روز
 
هر روز و هر ساعت جامعه آبستن حوادثی است که گاهی با آموزش و اطلاع رسانی در زمینه‌های مختلف می‌توان از وقوع آن‌ها جلوگیری کرد. در گزارش امروز ۱۵ بهمن ماه ۱۳۹۹، اخبار حوادث روزنامه‌های صبح ایران را به طور خلاصه و گزیده مرور می‌کنیم:

قتل همزمان ۳ نفر در کرمانشاه

روزنامه ایران گزارش قتلی هولناک را در کرمانشاه منتشر کرد. در این واقعه، مرد عصبانی به دلیل اختلافات با همسرش به دادگاه مراجعه میکند و پس از بازگشت، همسر، وکیل و شاهد پرونده را با شلیک گلوگه از پا در می‌آورد...

همسرکشی در دو پرونده

در اخبار حوادث روزنامه شرق دوپرونده مربوط به همسرکشی به صورت جداگانه گزارش شده است. دو مرد جوان به دلیل اختلاف با همسرانشان دست به قتل زده بودند. یکی از زنان خفه و دیگری به ضرب گلوله کشته شد...

قاتل فراری، پناهنده شد

در جریان درگیری و حمله ۴ نفر به خانه‌ای در تهران، با شلیک گلوله مرد جوان را به قتل رساندند. در صفحه حوادث روزنامه ایران راجع به این پرونده چنین امده است: بعد از قتل مرد جوان یکی ازمتهمین به آلمان رفت، دیگری با خروج غیر قانونی پناهنده شد وتن‌ها دونفر دستگیر و به دادگاه خوانده شدند...

قتل زن جوان در خیابان

تیتر خبری حوادث روزنامه خراسان راجع به قتلی بود که ۴ سال پیش در مشهد اتفاق افتاد. پسری ۱۹ ساله به دنبال هوسرانی خود و پس از آنکه مقتول به او جوابی نمی‌دهد، او را با ضربات چاقو به قتل می‌رساند و درخیابان رها می‌کند...

***
در خبری دیگر و در ادامه اخبار حوادث روز گزارش شد که فرد متهم به کلاهبرداری اینترنتی ۲۰‌میلیارد‌ریالی از ۳ هزارو ۶۰۰ شهروند دستگیر شد.

سردار مرتضی میرزایی، فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار کرد: در‌پی دریافت گزارش قضائی از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ساری مبنی‌بر کلاهبرداری اینترنتی ۳۰ میلیون‌ریالی از حساب بانکی یک شهروند، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس فتا قرار گرفت.

او تصریح کرد: با انجام تحقیقات از مال‌باخته و اقدامات اطلاعاتی و فنی، کارآگاهان پلیس فتا دریافتند وجه سرقتی از حساب شاکی با برنامه‌ای اینترنتی و از‌طریق پایانه‌های فروشگاهی در چند شهر استان تهران برداشته شده است.

همچنین در حادثه دیگر خبر مرگ مرموز زن جوان در رزونامه ایران منتشر شد:

ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۳ بهمن خبر مرگ زن جوانی در خانه‌اش به پلیس اعلام شد. وقتی مأموران در محل حاضر شدند دختر نوجوان خانواده به مأموران گفت: من در اتاقم بودم وقتی وارد سالن پذیرایی شدم ناگهان مادرم را دیدم که بی‌هوش روی زمین افتاده بود.

از دیدن این صحنه شوکه شدم و فریاد کشیدم پدرم از اتاق بیرون آمد و بعد با اورژانس تماس گرفتیم. زمانی که امدادگران در محل حاضر شدند اعلام کردند که مادرم فوت کرده است.

معاینات اولیه متخصصان اورژانس نشان می‌داد علت مرگ بر اثر کمبود اکسیژن بوده است. اما این احتمال که زن جوان بر اثر گازگرفتگی جان باخته باشد ضعیف بود. خبر مرگ مشکوک زن جوان به بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد. باتوجه به حساسیت موضوع متخصصان تشخیص هویت راهی طبقه دوم ساختمان ۸ واحده در منطقه شهدا شدند.

در بررسی‌های متخصصان تشخیص هویت علت مرگ زن جوان بر اثر گازگرفتگی رد شد و آن‌ها اعلام کردند هیچ آثار و علایمی که نشان دهد او به خاطر گازگرفتگی فوت کرده یا علایمی از انتشار گاز در محل وجود ندارد. برای رازگشایی از علت مرگ مرموز زن جوان به دستور بازپرس مصطفی واحدی جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

همچنین بازپرس جنایی دستور تحقیقات از خانواده زن جوان را صادر کرد.
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین