نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۲.۳۷ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۳۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۶ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۵۰  هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند رشد قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم برخلاف عدم تغییر قیمت دلار کاهش حدود ۵۷۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۲۲۰
بازدید : ۵۹۶۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۳۶ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۲۲ صدم تا ۲.۲۴ درصد منفی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۲.۳۷ درصدی، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۳۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۶ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۶۵۰  هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۳۰۰ تومان و ۴ میلیون و ۱۸۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۲۹۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴۹ صدم درصد کاهش به چهار میلیون و ۷۲۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۵ درصدی به یک میلیون و ۹۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند رشد قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم برخلاف عدم تغییر قیمت دلار کاهش حدود ۵۷۵ تومانی را تجربه کرد و  با قیمت ۲۹ هزار و ۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۸۷۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۷۷۰ و ۲۳ هزار و ۳۲۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۲۰۰ خریداری و با نرخ ۲۸ هزار و ۶۵۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۳۷۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۵۵ تومان و ۳ هزار و ۳۵۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و دو هزار و ۸۰۰ هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین