آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۱/۱۸

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۹۹/۱۱/۱۸

امروز ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹، آمار فوتی‌های کرونا در ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۶ نفر اعلام شد. به این ترتیب در مجموع تعداد جانباختگان به ۵۸ هزار و نفر رسید.
کد خبر: ۹۰۲۹۳
بازدید : ۶۷۷۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
جانباختگان کرونا
 
فرادید| بر اساس آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ متأسفانه ۷۶ نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۸ هزار و ۴۱۲ نفر رسید.

دکتر سیماسادات لاری؛ سخنگوی وزرات بهداشت گفت: از دیروز تا امروز ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۶ هزار و ۹۸۳ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۴۹۸ نفر از آن‌ها بستری شدند.

وی افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۴۵۹ هزار و ۳۷۰ نفر رسید. سخنگوی وزارت بهداشت گفت: خوشبختانه تا کنون یک میلیون و ۲۴۷ هزار و ۳۷۴ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

به گزارش فرادید؛ لاری گفت: ۳۸۰۲ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. وی افزود: تا کنون ۹ میلیون و ۶۱۲ هزار و ۳۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: بر اساس آخرین تحلیل ها، ۳۶ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۱۷۸ شهرستان در وضعیت زرد و ۲۳۴ شهرستان نیز در وضعیت آبی قرار دارند.

آمار جهانی کرونا

بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۶ میلیون و ۹۸۱ هزار و ۱۱ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۴۰۲ هزار و ۲۳۷ نفر جان خود را از دست دادند. از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳ میلیون و ۴۱۳ هزار و ۲۷۰ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۲۲ هزار و ۸۳۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع یک‌میلیون و ۹۸۸ هزار و ۵۴۴ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۱۲ هزار و ۹۶ آمریکایی مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور برزیل که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد با افزایش ۳۰ هزار و ۴۹۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶۷۶ هزار و ۴۹۴ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۳۶ هزار و ۴۴ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور روسیه به‌عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۸ هزار و ۸۵۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴۵۸ هزار و ۶۸۹ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۵ هزار و ۷۲۵ روسی جان خود را از دست داده‌اند. از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و روسیه به ترتیب با ۷۵۱ هزار و ۸۹۴, ۳۰۲ هزار و ۸۴ و ۲۲۱ هزار و ۳۸۸ هزاربهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.
 
جدول آماری کرونا در جهان
 
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین