اعلام مقررات برای شرکت در المپیک توکیو ۲۰۲۰

اعلام مقررات برای شرکت در المپیک توکیو ۲۰۲۰

این درخواست (واکسن زدن) به منظور فراهم کردن محیطی ایمن برای برگزاری بازی‌ها و همچنین احترام به مردم ژاپن است. به این ترتیب آن‌ها اطمینان خواهند داشت که اقدامات لازم برای حفاظت از شرکت‌کنندگان و ژاپنی‌ها انجام شده است.
کد خبر: ۹۰۴۲۰
بازدید : ۲۶۶۴
۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵
المپیک توکیو
 

بر اساس مقررات جدید شرکت در المپیک توکیو ۲۰۲۰، تزریق واکسن کرونا برای ورزشکاران و مسئولان الزامی نیست.
بر اساس این دستور العمل هر چند واکسینه شدن برای شرکت در بازی‌ها الزامی نیست، اما کمیته بین المللی المپیک می‌گوید که کماکان به کشور‌ها توصیه می‌کند تیم‌های خود را پیش از ورود به توکیو واکسینه کنند.

در مقررات جدید آمده است: این درخواست (واکسن زدن) به منظور فراهم کردن محیطی ایمن برای برگزاری بازی‌ها و همچنین احترام به مردم ژاپن است. به این ترتیب آن‌ها اطمینان خواهند داشت که اقدامات لازم برای حفاظت از شرکت‌کنندگان و ژاپنی‌ها انجام شده است.

مقررات المپیک توکیو که به صورت دفترچه راهنمای بازی‌های ۲۰۲۰ منتشر شده است، همچنین از تمامی کسانی که در بازی‌ها شرکت می‌کنند خواسته است اپلیکیشن ردیابی ویروس دولت ژاپن را دانلود کرده و فعالیت‌های خود در دوره ۱۴ روزه سفر به آن کشور را ثبت کنند.


کمیته بین‌المللی المپیک همچنین در آغوش گرفتن و دست دادن را ممنوع کرده و از تماشاگران خواسته است تا از آواز خواندن و شعار دادن خودداری کنند. کمیته بین المللی المپیک پیش از این اعلام کرده بود که همه ورزشکاران و مسئولان، در بدو ورود به ژاپن واکسینه می‌شوند.

بازی‌های به تاخیر افتاده المپیک ۲۰۲۰ توکیو قرار است مرداد سال ۱۴۰۰ برگزار شود.
 
منبع: اسپوتنیک
برچسب ها: المپیک توکیو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه