ورود دومین محموله واکسن روسی کرونا به ایران

ورود دومین محموله واکسن روسی کرونا به ایران

این محموله بلافاصله پس از ورود، جهت انجام برچسب‌گذاری به محل نگهداری منتقل می‌شود و پس از آن در شبکه بهداشتی کشور جهت ادامه واکسیناسیون کادر درمان توزیع خواهد شد.
کد خبر: ۹۰۴۹۹
بازدید : ۴۹۲۲
۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
واکسن روسی کرونا
 

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: دومین محموله از واکسن "اسپوتنیک V" جهت ادامه واکسیناسیون کرونا با اولویت کادر درمان، تا دقایقی دیگر وارد کشور خواهد شد. دکتر کیانوش جهانپور گفت: محموله واکسن "اسپوتنیک V" جهت واکسیناسیون ۱۰۰ هزار نفر تا دقایقی دیگروارد فرودگاه امام خمینی (ره) خواهد شد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: این دومین محموله از محموله‌های واکسن "اسپوتنیک V" است که ایران از کشور روسیه خریداری کرده و طبق تفاهم انجام شده هر ۱۰ روز یک بار، یک محموله جهت واکسیناسیون همگانی در ایران از کشور روسیه وارد خواهد شد.

جهانپور افزود: این محموله بلافاصله پس از ورود، جهت انجام برچسب‌گذاری به محل نگهداری منتقل می‌شود و پس از آن در شبکه بهداشتی کشور جهت ادامه واکسیناسیون کادر درمان توزیع خواهد شد.

پیش از این اولین محموله از واکسن "اسپوتنیک V" وارد و واکسیناسیون کرونا در کشور از ۲۱ بهمن ماه آغاز شده و با اولویت کادر ICU بیمارستان‌ها در جریان است.
برچسب ها: واکسن کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین