نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۱۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۷۴ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی بدون کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۵۶۴
بازدید : ۴۶۳۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۲۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف عدم تغییر قیمتی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱۱ صدم تا ۱.۷۴ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۰.۱۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۴۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۷۴ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۵۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۷۰۰ تومان و ۴ میلیون و ۵۰۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۷۹ صدم درصد کاهش به پنج میلیون و ۵۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۷۲ درصدی به یک میلیون و ۱۶۸ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی بدون کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد بدون کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۶ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۶ هزارتومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۴۸۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۹۸۰ و ۲۴ هزار و ۴۸۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۲۷۰ خریداری و با نرخ ۲۹ هزار و ۷۷۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۱۰۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۷۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۸۵ تومان و ۳ هزار و ۶۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۲۰۰ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و شش هزار هزار تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین