نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۷۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۱ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزارتومان فروخته شد. همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۶۱۶
بازدید : ۴۵۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۹  دلار قرار دارد. البته همزمان با تغییر قیمتی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲ دهم درصد تا ۱.۷۳ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۷۳ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۱ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۶۵۰ تومان و ۴ میلیون و ۴۵۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۷۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۲۴ صدم درصد کاهش به چهار میلیون و ۹۸۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۲ درصدی به یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر هم دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۸۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۶۳۵ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۱۶۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته و یورو به تغییر اندک تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۹۸۰ و ۲۴ هزار و ۴۸۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۰ فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۰۰ به فروش می‌رسید.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۶۹۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۵ تومان و ۳ هزار و ۶۷۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۱۰۰ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین