نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با افزایش ۱.۲۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۴ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان فروخته شد. برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۵۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۶۶۶
بازدید : ۴۹۳۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه 28 بهمن ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۹  دلار قرار دارد. البته برخلاف عدم تغییر قیمتی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با صعود قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۷۶ دهم درصد تا ۲.۴ درصد مثبت را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با افزایش ۱.۲۱ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۴ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۶۰۰ تومان و ۴ میلیون و ۳۸۰ تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۵۷ صدم درصد افزایش به چهار میلیون و ۹۸۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با افزایش ۱.۴۶ درصدی به یک میلیون و ۱۵۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه نکرد و با قیمت ۳۱ هزار و ۵۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۳۱۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۸۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۱ هزار و ۳۸۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۱ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۱ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی ملی قیمت دلار بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته و یورو به تغییر اندک تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۹۸۰ و ۲۴ هزار و ۴۸۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۳۵۰ فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۵۰ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز کم تغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به هفت هزار و ۶۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۷۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به هفت هزار و ۴۵ تومان و ۳ هزار و ۷۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۶ هزار و ۳۰۰ هزار تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین