نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲ اسفند ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۳.۵۵ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۷۳ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۷۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۸۴۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۴۷۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۷۹۳
بازدید : ۴۱۹۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۴ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱.۴۱ دهم درصد تا ۳.۵۵ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۳.۵۵ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۲.۷۳ درصدی به ارزش ۱۱ میلیون و ۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۲.۹۸ صدم درصد کاهش به چهار میلیون و ۷۹۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۲ و ۹۸ درصدی به یک میلیون و ۱۰۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

همزمان با روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۵ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۸۴۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۱ هزار و ۴۷۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۳۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۶۹۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۶۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۴۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو بدون تغییر نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۱۷۰ و ۲۴ هزار و ۶۷۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۳۰۰ فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۸۰۰ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۳۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۶۵۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۱۰ تومان و ۳ هزار و ۶۳۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۷۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۵۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین