همسرکشی با همدستی فرزندان

روز حادثه وقتی همسرم خواب بود با کمک پسر ودخترم اسلحه‌اش را از داخل جعبه‌ای که وسایل خاص اش را در آن نگهداری می‌کرد برداشتیم وبه او شلیک کردم.
کد خبر: ۹۰۸۰۸
بازدید : ۹۸۲۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۶
متهم به قتل همسر اعدام شد
 

زن جوان که به خاطر اختلاف با همسرش او را با شلیک گلوله در خواب به قتل رسانده بود، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد. 

رسیدگی به این پرونده از ۲۵ تیر سال ۹۶ و به‌دنبال شنیدن صدای تیراندازی از ساختمانی مسکونی در یکی از خیابان‌های سهروردی تهران آغاز شد.

ساکنان این مجتمع بلافاصله خود را به خانه همسایه رساندند و متوجه جنایتی هولناک شدند. گزارش این جنایت به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم بررسی صحنه جرم اعلام شد. تیم جنایی با حضور در محل با جسد خونین مرد ۴۵ ساله‌ای مواجه شدند که با شلیک گلوله به قتل رسیده بود.

همسر و دختر و پسر مقتول در صحنه حضور داشتند و باتوجه به اینکه آن‌ها با همدستی یکدیگر قتل را مرتکب شده بودند هر سه نفر بازداشت شدند.

زهرا، همسر مقتول در تحقیقات به شلیک اعتراف کرد و گفت: به خاطر آزار و اذیت‌های همسرم با کلت کمری دست به قتل زدم. بدین ترتیب زهرا به اتهام مباشرت در قتل و دو فرزندش به اتهام معاونت در این جنایت مسلحانه روانه زندان شدند.
 
به دنبال اعتراف زن جوان و دو فرزندش و پس از تکمیل تحقیقات، پرونده برای صدور حکم به دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. زمانی که زهرا پای میز محاکمه ایستاد به دفاع از خود پرداخت و گفت: شوهرم به من می‌گفت تو به من خیانت می‌کنی.
 
وقتی شوهرم مرا متهم به خیانت کرد کینه او را به دل گرفته و تصمیم گرفتم او را بکشم. روز حادثه وقتی همسرم خواب بود با کمک پسر ودخترم اسلحه‌اش را از داخل جعبه‌ای که وسایل خاص اش را در آن نگهداری می‌کرد برداشتیم وبه او شلیک کردم.
 
بعد از دفاعیات زهرا نوبت دختر و پسرش بود و آن‌ها زمانی که در جایگاه ویژه قرار گرفتند، منکر جنایت شده و ادعا کردند که مادرشان تیراندازی کرده و زمان جنایت آن‌ها در اتاقشان خواب بودند. در ادامه رسیدگی به این پرونده پسر مقتول از قصاص رهایی یافت و دخترش به ۵ سال حبس محکوم شد. اما زهرا به درخواست اولیای دم، محکوم به قصاص شد. چهارشنبه گذشته زمان اجرای حکم فرارسید.
 
زن جوان پای چوبه دار رفت در حالی که واحد صلح و سازش دادسرای جنایی تهران تا آخرین لحظه در تلاش بودند تا خانواده مقتول را راضی کنند به عروسشان مهلت دوباره‌ای برای زندگی بدهند و زن جوان نیز به پای مادر شوهرش افتاده و با گریه التماس می‌کرد تا او را ببخشند، اما مادرشوهر زهرا، حاضر به گذشت نشد و سرانجام طناب دار بر گردن عروسش گره خورد و لحظاتی بعد نیز به دار آویخته شد.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: همسرکشی اعدام
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین