نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹

نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۰.۷۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۱۸۰  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۶ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۷۸۱ هزارتومان فروخته شد. البته برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۵۵  تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۰۸۹۷
بازدید : ۴۲۲۷
۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۴ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۹۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف افزایشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۹ دهم درصد تا ۰.۷۲ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۰.۷۲ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۱۸۰  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۶ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۷۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۲۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۰۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۰.۴۷ درصد کاهش به چهار میلیون و ۶۶۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۰.۵۶ درصدی به یک میلیون و ۷۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر روز گذشته، به ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۰ هزار و ۱۲۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۵۵  تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۹۷۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۲۳۴ تومان و ۲۳ هزار و ۷۴۵ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۳۹۱ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۸۰۹ به خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز به ترتیب با کاهش و افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۷۸۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۵۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۶۰ تومان و ۳ هزار و ۵۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و چهار هزار و ۶۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین