وضعیت آپارتمان تا ۳ میلیارد تومان در تهران

وضعیت آپارتمان تا ۳ میلیارد تومان در تهران

بخشی از تقاضای مسکن را در حال حاضر متقاضیان واحد‌های مسکونی تا ۳ میلیارد تومان به خود اختصاص می‌دهند. این واحد‌های مسکونی عمدتا تا ۸۰ مترمربع مساحت دارند و عمربنای آن‌ها غالبا بین ۱۵ تا ۳۰ سال است که بسته به محله و منطقه متفاوت است.
کد خبر: ۹۰۹۵۸
بازدید : ۴۰۷۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۵

بخش زیادی از تقاضای بازار مسکن مربوط به واحد‌های مسکونی اقشار میان درآمدی جامعه است که به واسطه جهش قیمتی واحد‌های کمتر از ۳ میلیارد تومان بخش قابل توجهی از خرید ملک را به خود اختصاص می‌دهند.

با توجه به اینکه در طول سال‌های گذشته و همزمان با شوک قیمتی به بازار مسکن، قدرت خرید بسیاری از خانوار‌ها به واسطه جهش قیمتی مسکن کاهش پیدا کرده، تحقیقات میدانی نشان می‌دهد در حال حاضر بخش زیادی از تقاضای خرید مسکن در بازار را واحد‌های مسکونی با ارزش کمتر از ۳ میلیارد تومان به خود اختصاص می‌دهند.

به گفته برخی واسطه‌های ملکی در برخی از مناطق مصرفی پایتخت، طی ماه‌های گذشته به دلیل کاهش انتظارات تورمی قیمت مسکن نیز با کاهش مواجه شده به طوری که حتی در برخی محلات و مناطق مصرفی قیمت مسکن تا ۵ میلیون تومان در هر مترمربع کاهشی بوده است.
 
بر این اساس، بخشی از تقاضای مسکن را در حال حاضر متقاضیان واحد‌های مسکونی تا ۳ میلیارد تومان به خود اختصاص می‌دهند. این واحد‌های مسکونی عمدتا تا ۸۰ مترمربع مساحت دارند و عمربنای آن‌ها غالبا بین ۱۵ تا ۳۰ سال است که بسته به محله و منطقه متفاوت است.
 
وضعیت آپارتمان در تهران
برچسب ها: قیمت آپارتمان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین