قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۴۷ هزار و ۷۷۶ معادل یک میلیارد و ۲۸۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۰۵ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۵۷۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۹۵۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۹۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۳۳ دلار معادل ۶ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۰۵۵
بازدید : ۳۴۰۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز شنبه 9 اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۴۷ هزار و ۷۷۶ معادل یک میلیارد و ۲۸۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۰۵ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۵۷۶ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۴ سنت معادل ۱۱ هزار و ۹۵۳ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۹۶۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۳۳ دلار معادل ۶ میلیون و ۲۸۹ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۴۴ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۰۹ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال همچنین ۳ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۶۲ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۷۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۴ رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۵۵ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۴ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۴ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۴ میلیارد و ۹۸۲ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۵ میلیارد و ۷۰۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل در روز شنبه 9 اسفند تا ساعت 09:50

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

47.776 

یک میلیارد و 288 میلیون و 50 هزارتومان 

اتریوم

1505  

40 میلیون و 576 هزارتومان

بایننس

233

6 میلیون و 289 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 960 تومان

ریپل

 0.443

11 هزار و 953 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین