نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۹ اسفند ۹۹

قیمت سکه طرح جدید با کاهش ۱.۵۶ درصدی، به قیمت ۱۱ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش کم رنگ قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۶۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۸۱۰ تومان به فروش می‌رفت.  
کد خبر: ۹۱۰۷۷
بازدید : ۳۷۷۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
نرخ دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه 9 اسفند ۹۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۳۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهشی قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش قیمت مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۳۶ دهم درصد تا ۱.۸۳ درصد منفی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که سکه طرح جدید با کاهش ۱.۵۶ درصدی، با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۱ درصدی به ارزش ۱۰ میلیون و ۸۷۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۴۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۲ میلیون و ۴۰۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۸۱ درصد کاهش به چهار میلیون و ۶۸۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار هم با کاهش ۱.۸۱ درصدی به یک میلیون و ۸۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش کم رنگ قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۶۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۳۱ هزار تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو ظهر روز گذشته به قیمت ۳۰ هزار و ۸۱۰ تومان به فروش می‌رفت.  

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۵۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۳۰ هزار و ۸۵۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۵ هزار و ۳۳۲ تومان و ۲۴ هزار و ۸۳۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۳۰ هزار و ۶۰۳ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۹۹۷ تومان خریداری می‌شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز به ترتیب با کاهش و افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۹۹۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۳ هزار و ۴۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۹۷۰ تومان و ۳ هزار و ۴۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۵ هزار و ۹۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با سی و پنج هزار و ۷۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین