اخبار حوادث روز، ۹۹/۱۲/۱۲

به گزارش خبرگزاری‌ها در اخبار حوادث روز ۱۲ اسفند ماه ۱۳۹۹، ساعت ۱۱:۱۰ دوشنبه بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پژو در محور بندر شرفخانه- شبستر چهار نفر جان باختند.
کد خبر: ۹۱۱۹۳
بازدید : ۱۰۲۵۰
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
حوادث روز
 
فرادید| سر خط اصلی اخبار حوادث امروز ۱۲ اسفندماه ۱۳۹۹، در روزنامه‌های صبح ایران، اعدام عامل قتل عام خانوادگی در خیابان تیموری بود. مرد جنایتکار که در اقدامی جنون‌آمیز همسر، پسر و دخترش را به قتل رسانده بود، پس از ۷ سال، در زندان رجایی شهر به دار مجازات آویخته شد...

جنایت به خاطر سرقت

خبر اصلی روزنامه شرق در صفحه حوادث روز راجع به تحقیقات از مردی است که متهم است یک راننده مسافرکش را کشته و خودروی او را سرقت کرده، او اتهامش را پذیرفته است.

رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که خانواده مردی میان‌سال به پلیس آگاهی استان البرز رفتند و خبر دادند پدر خانواده به نام حمید مفقود شده است. این متهم در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: روز حادثه این پراید را دربست کرایه کردم و راننده را به محلی خلوت کشاندم. قصد داشتم از او دزدی کنم که مقاومت کرد. من هم با چاقو او را زدم و جسدش را به کارگاه منتقل کردم و در چاه انداختم...

کارگر نانوایی صاحبکارش را کشت

روزنامه ایران در اخبار حوادث روز نوشت: کارگر نانوایی که به‌دنبال اختلاف با صاحبکارش او را به بیابان‌های اشتهارد کشانده و به قتل رسانده بود، در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز پای میز محاکمه ایستاد.

رسیدگی به این پرونده از سال ۹۲ به دنبال پیدا شدن جسد مردی در بیابان‌های اشتهارد توسط گشت پلیس شروع و باتوجه به مدارکی که در جیب لباس وی وجود داشت، هویت او شناسایی شد. در ادامه کارآگاهان دریافتند مقتول نانوا بوده است و در تحقیقات جنایی به کارگر وی به‌نام میثم ظنین شدند...

اعدام عوامل جنایت کلانتری کوی مجاهد اهواز

خبرگزاری میزان از اجرای حکم اعدام در اهواز خبر داد. حکم عوامل حمله تروریستی سال ۱۳۹۶ به کلانتری کوی مجاهد اهواز اجرا شد.
 
بامداد روز ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۹۶ افرادی مسلح با یک خودروی سرقتی پژو ۴۰۵ به کلانتری ۲۲ کوی مجاهد اهواز هجوم آوردند و طی این حمله مسلحانه دو نفر از پرسنل کلانتری به نام‌های ستوان علی بخش حسنوند و استوار عزیزالله بهمئی را به شهادت رساندند و از محل جنایت گریختند...

******
همچنین در حادثه‌ای تلخ و ناگوار و در جریان سرقت مسلحانه از بانک طلافروش سمنانی که با شلیک سارقان مجروح شده بود، در نهایت تسلیم مرگ شد.

علی علی‌عسگر، مدیر روابط‌عمومی بیمارستان کوثر سمنان، اظهار کرد: مرد طلافروش از شامگاه بیست‌و‌هشتم بهمن به‌دلیل مجروحیت ناشی از شلیک گلوله در حین سرقت مسلحانه در بیمارستان کوثر سمنان بستری شد و با وجود تلاش کادر درمان سحرگاه یازدهم اسفند جان باخت.

دو سارق بعدازظهر بیست‌و‌هشتم بهمن با حمله به یک مغازه طلافروشی در بازار سمنان، با تیراندازی به طلافروش و مجروح‌کردن او، مقداری طلا به سرقت بردند. پلیس با اقدامات و تحقیقات تخصصی دو سارق را در استان گلستان ردیابی و شناسایی کرد و در نهایت سی‌ام بهمن با همکاری پلیس گلستان سارقان دستگیر شدند.

یکی از سارقان در بندر گز و دیگری در گرگان دستگیر شدند، یکی از سارقان در برخورد با پلیس مقاومت کرد که در نهایت با تیراندازی پلیس متهم دستگیر و طلا‌های سرقتی ضبط شد. از طرفی مرد طلافروش به‌دلیل اصابت دو گلوله به کتف و ریه‌اش در بیمارستان بستری بود که در‌نهایت فوت شد.

در ادامه اخبار حوادث روزنامه ایران از تصادف کامیون با یک خودروی پژو در محور بندر شرفخانه- شبستر ۴ سرنشین خودروی سواری را به کام مرگ کشاند. وحید شادی‌نیا، سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی در تشریح این خبر گفت: ساعت ۱۱:۱۰ دوشنبه بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون با خودروی پژو در محور بندر شرفخانه- شبستر چهار نفر جان باختند.

در این حادثه رانندگی دو مرد ۳۶ ساله و ۳۵ ساله و دو زن ۳۳ ساله و ۳۲ ساله که سرنشین پژو بودند در دم جان باختند و راننده کامیون نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شد. علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در حال بررسی است.
برچسب ها: حوادث
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین