قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹

قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۴۸ هزار و ۵۵۳ معادل یک میلیارد و ۲۷۳ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۳۹ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۳۸۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۳ سنت معادل ۱۱ هزار و ۳۸۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۴۵ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۷ دلار معادل ۶ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۱۲۰۱
بازدید : ۵۴۶۲
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل امروز سه شنبه ۱۱ اسفند ۹۹
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۳ اسفند ماه به رقم بی سابقه ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در چهارمین روز هفته به ۴۸ هزار و ۵۵۳ معادل یک میلیارد و ۲۷۳ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۱۵۳۹ دلار رسیده است که معادل ۴۰ میلیون و ۳۸۲ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۴۳ سنت معادل ۱۱ هزار و ۳۸۰ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۶ هزار و ۲۴۵ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۲۴۷ دلار معادل ۶ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۶۲ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۳۲۵ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال همچنین ۳ اسفند ماه جاری توانست از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.  

اما شگفتی ساز بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۵۹۸ درصدی توانسته تا کانال ۲۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۱۷۷ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۴ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۲۵۲ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۴.۶۶۳ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۴.۶۶۳ میلیون خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که قیمت ریپل دوباره به کانال ۳۰ سنت بازگشت. در حال حاضر نیز به ۴۱ سنت رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۳۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۳۵ میلیارد و ۴۲۲ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۳۶ میلیارد و ۴۵۸ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۱ هزار تومان عقب نشینی کرد، اما با تقویت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۶ هزارتومان بازگشت.
 

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 11:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

48.553 

یک میلیارد و 273 میلیون و 367 هزارتومان 

اتریوم

1539

40 میلیون و 382 هزارتومان

بایننس

222

6 میلیون و 480 هزار تومان

تتر

1

26 هزار و 245 تومان

ریپل

 0.433

11 هزار و 380 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین